Nákup na splátky s Cofidis

Splátkový prodej Cofidis

COFIDIS a.s. je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. V České republice působí od roku 2004. Cofidis se vyznačuje svým závazkem k férovému financování, který umožňuje klientům získat potřebné finanční prostředky bez zbytečných poplatků a za jasných podmínek.

Kdo může žádat o nákup na splátky?

  • Fyzická osoba starší 18 let
  • Občan ČR
  • Osoba se stálým zdrojem příjmu

V prodejnách Intersport máte možnost financovat svůj nákup zboží přes Cofidis. Jedná se o půjčku bez navýšení na zboží od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Celkovou splatnou částku si můžete rozložit do 3 až 12 splátek. Výhodou nákupu na splátky je možnost půjčit si jak na celou částku zboží, tak i na její část. Akontaci si zvolíte v aplikaci Pagodil od Cofidis a zaplatíte na prodejně. Nákup na splátky sjednáte v prodejnách Intersport.


Splátky s nulovým navýšením

Nulové navýšení

  • Minimální výše úvěru je 5 000 Kč
  • Maximální výše úvěru je 50 000 Kč
  • Akontace od 0 Kč
  • 3 – 12 měsíčních splátek
Pojištění schopnosti splácet

Při žádosti o úvěr si můžete zvolit také pojištění od pojišťovny ACM, které vás ochrání v případě nečekaných problémů spojených s neschopností splácet. Na výběr jsou 3 balíčky pojištění: JISTOTA, STANDARD a SENIOR.

JISTOTA

Pojištění vhodné pro zaměstnance. Poskytuje ochranu pro případ ztráty zaměstnání, dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidita III. stupně a úmrtí.

STANDARD

Pojištění vhodné pro OSVČ. Ochrání pojištěného v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí.

SENIOR

Pojištění kryje pouze úmrtí. Je určeno pro všechny zájemce.

Detailní podmínky k pojištění naleznete na stránkách www.cofidis.cz v sekci Dokumenty ke stažení.


Reprezentativní příklad:

Celková výše úvěru 10 000,- Kč, pevná zápůjční roční úroková sazba 0 %, RPSN 0, doba trvání úvěru 10 měsíců, měsíční splátka ve výši 1 000,- Kč, celková částka splatná spotřebitelem 10 000,- Kč. Nejsou účtovány žádné poplatky za sjednání úvěru ani vedení účtu, pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok. Poskytovatelem finančních služeb je COFIDIS a.s. Více informací na www.cofidis.cz


*Poskytovatelem spotřebitelského úvěru je společnost COFIDIS a.s., IČO 27179907, www.cofidis.cz

V případě dotazů se obracejte na poskytovatele finančních služeb COFIDIS a.s. na www.cofidis.cz nebo na telefonním čísle 234 120 120.