NEJLEPŠÍ TECHNOLOGIE, FÉROVÁ CENA

OD ELEKTROKOL PO LEHKÉ DĚTSKÁ KOLA. PEČLIVÝ VÝBĚR VŠECH KOMPONENTŮ, SKVĚLE NASTAVENÉ ODPRUŽENÉ VIDLICE A MNOHO VYCHYTANÝCH DETAILŮ DĚLAJÍ Z KOLA GENESIS NEZAMĚNITELNÉ. EXKLUZIVNĚ U INTERSPORTU.

Blog: KTERÉ KOLO JE PRO MĚ TO PRAVÉ?

Dvoukolové modely jízdních kol seřazené vedle sebe se vinou po prodejně, zatímco z dálky vypadá jedno jako druhé. Pokud jste i vy záplavou nabídek kol téměř zahlceni a nakonec raději zavřete notebook nebo se otočíte přede dveřmi prodejny, můžeme vám nyní poskytnout stručný přehled nejčastějších kategorií. Doba čtení: 8 Minut

OPTIMÁLNÍ VÝŠKA RÁMU

Sportovním jezdcům dobře poslouží spíše menší rám v příslušné kategorii kol, jezdci orientovaní na turistiku by se měli rozhodnout pro větší rám požadované kategorie.

HORSKÉ KOLO: Délka vnitřní strany nohy × 0,57
SILNIČNÍ KOLO: Délka vnitřní strany nohy × 0,66
KROSOVÉ A MĚTSKÉ KOLO: Délka vnitřní strany nohy × 0,67

První kolo? Hlavní je váha!

Vybudování radosti z jízdy na kole nemusí být pro ty nejmenší jednoduché. První metry jsou těžké a v tomto hraje důležitou roli váha kola. Lehká kola zaručují maximální potěšení z jízdy díky ultralehkým přídavným zařízením a hliníkově optimalizovanému rámu. Kola jsou vybavena plynulým řazením a nastavitelným brzdným dosahem a jsou dokonale přizpůsobena potřebám dětí. Ergonomie vhodná pro děti spolu se sníženou hmotností všech komponentů zajišťují především bezpečnou cestu.

SPRÁVNÁ VELIKOST KOLA PRO DĚTI

12" Odrážedlo 2 - 3 roky 85 - 95 cm
12" Dětské kolo 3 - 4 roky 90 - 105 cm
14" Dětské kolo 4 - 5 let 100 - 110 cm
16" Dětské kolo 5 - 6 let 105 - 120 cm
18" Dětské kolo 6 - 7 let 115 - 125 cm
20" Dětské kolo 6,5 - 8 let 120 - 130 cm
24" Dětské kolo 8 - 10 let 125 - 140 cm
26" Dětské kolo 10 - 14 let 135 - 165 cm

GENESIS manuál

Chceme vám poskytnout všechny informace, které potřebujete, abyste ze svého kola dostali maximum a vyhnuli se rizikům. V uživatelské příručce najdete informace o konstrukci, technologii, péči a údržbě vašeho kola. Mnoho témat se také týká bezpečnosti. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na svého důvěryhodného prodejce INTERSPORT nebo kontaktujte nás!

KOLA GENESIS JSOU VYVÍJENA V RAKOUSKU

VÍCE VÝKONU = VÍCE TRAS

GENESIS je rakouská značka, která s týmem nadšených cyklistů vášnivě vyvíjí širokou škálu vysoce kvalitních a funkčně vybavených jízdních kol.

Naším požadavkem je vytvořit optimální balíček kvality, funkční výbavy a nadčasového vzhledu pro každý model a každou oblast použití, od lehkých dětských kol až po špičková horská elektrokola. Naše kola přesvědčují vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Kola GENESIS umožňují široké cílové skupině užívat si přírody na dvou kolech.