Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně

Zákaznická karta

ZÁKAZNICKÁ KARTA NABÍZÍ SKVĚLÉ VÝHODY

ZÍSKÁVEJTE BODY A ŠETŘETE

Čím více se svou zákaznickou kartou v prodejnách INTERSPORT nakupujete, tím více bodů získáte. Za každý nákup v našich prodejnách získáváte body.

1Kč = 1bod

Body získáte za nákupy plnocenového zboží, ale i za nákup zboží v akci, nebo ve výprodeji. Body získáte za utracení své první koruny a můžete je kdykoliv uplatnit na váš další nákup. Kredit je platný 24 měsíců. Body nelze sbírat pouze za nákup dárkové karty.

Průběžně připravujeme kampaně, při kterých můžete získat násobně více bodů. O těchto akcích vás bude informovat mailovou komunikací nebo přímo na prodejnách.

Uplatnění: 100 bodů = 1Kč

Naši zákaznickou kartu mohou využívat všichni zákazníci INTERSPORTu dle vlastního uvážení. Zákaznická karta je platná ve všech prodejnách INTERSPORT, které jsou označeny tímto symbolem iCARD. Jejich přehled naleznete ZDE

Body není možné nahrávat zpětně, lze je sbírat až po založení zákaznické karty.

A jak zákaznickou kartu získat? Jednoduše! Stačí si jen vyzvednout registrační formulář v prodejně INTERSPORT označené symbolem iCARD, vyplnit a tam jej i odevzdat.

V případě dotazů jsem vám k dispozici na zákaznické podpoře:

  • Pondělí - Čtvrtek: 8:30 - 17:30 hod. / Pátek: 8:30 - 16:00 hod.
  • Tel. +420 261 221 170
  • [email protected]


ZALOŽENÍ ZÁKAZNICKÉ KARTY

  • Zákaznická karta je nutná pro sbírání a využívání všech výhod věrnostního systému. Můžete si ji založit v jedné z našich prodejen, online na našem e-shopu nebo pomocí naší aplikace a mít ji tak stále u sebe ve virtuální podobě.
  • Registrace v aplikaci nebo online účtu na našem e-shopu je nutná i přesto, že již máte svou fyzickou kartu z dřívější doby. Především proto, abyste si nastavili své heslo, pod kterým se budete přihlašovat.
  • Při vyplňování údajů, zejména data narození, dbejte prosím na přesný formát, který je uveden ve vzoru, včetně lomítek (den/měsíc/rok).

JAK PROPOJÍM SVOU STÁVAJÍCÍ KARTU S APLIKACÍ?

  • Pokud již máte fyzickou zákaznickou kartu z jedné z našich prodejen, stačí ji při registraci v aplikaci nebo na online účtu na našich stránkách zadat do příslušného pole.

JAK FUNGUJÍ KUPÓNY?

  • Všechny kupóny naleznete v mobilní aplikaci v sekci označené jako 'Kupóny'. Stačí je aktivovat před nákupem, nakoupit, a body navíc, které můžete využít při svém příštím nákupu, jsou vaše.

Společnost Intersport ČR s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky čerpání bodů za nákupy v síti prodejen INTERSPORT v České republice zapojených do věrnostního programu.


EXKLUZIVNÍ, LIMITOVANÉ NABÍDKY PO CELÝ ROK

Během celého roku připravujeme mnoho exkluzivních nabídek pouze pro držitele zákaznické karty. Informace o připravovaných akcích zasíláme emailem nebo poštou, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

BEZPLATNÁ A NEZÁVAZNÁ SLUŽBA

Zákaznickou kartu INTERSPORT lze používat bezplatně a z jejího používání nevyplývají žádné povinnosti. Využívání výhod v rámci zákaznické karty INTERSPORT lze kdykoliv písemně ukončit, např. prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu [email protected], v němž uvedete vaše zákaznické číslo a příslušné zákaznické údaje.

ELEKTRONICKÁ ARCHIVACE ÚČTENEK

Při každém Vašem nákupu se zákaznickou kartou Intersport Vám účtenku zarchivujeme po dobu dvou let a v případě potřeby ji pro Vás kdykoliv vyhledáme.

ZPRACOVÁNÍ A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Informace o zpracování o ochraně osobních údajů společností Intersport ČR s.r.o. naleznete na internetové stránce Informace o zpracování osobních údajů.