Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně

Servis jízdních kol

SERVIS JÍZDNÍCH KOL

Pro maximální zážitek z jízdy je nezbytné, aby kolo dobře fungovalo. Špatný tlak vzduchu, opotřebovaný řetěz nebo rezavé brzdy nejen že komplikují jízdu, ale jsou také nebezpečné. Je běžné, že kolo podléhá opotřebení, pokud je pravidelně používáno. Díky správné údržbě prováděné naším servisem jízdních kol budete na cestách v bezpečí a zajistíte, že vaše kolo zůstane funkční po mnoho let.

Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

Thumb image

Ceník servisních služeb naleznete ZDE

Ceník je platný ve většině prodejen. Uvedené ceny se mohou lišit. Pro zjištění aktuálních cen servisních prací v prodejnách INTERSPORT Chomutov, Jilemnice, Kladno, Klatovy, Litoměřice, Rožnov, Opava, Tábor a Uherský Brod prosím kontaktujte přímo konkrétní prodejnu.

 

GARANČNÍ PROHLÍDKA ZDARMA!

O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

 

SERVIS JÍZDNÍCH KOL POSKYTUJEME VE VYBRANÝCH PRODEJNÁCH:

 

VYHLEDEJTE NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU, ve které provádíme servis jízdních kol pomocí filtru služeb.


PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA RÁM KOL

EXKLUZIVNĚ V PRODEJNÁCH INTERSPORT!

 

Výběr ze širokého sortimentu kol v prodejnách INTERSPORT pro vás bude ještě příjemnější. K mimořádné kvalitě, moderním technologiím a elegantnímu designu teď navíc přibyla i prodloužená záruka na rám kola.

Zakládáme si na kvalitě našich kol, proto jsme se rozhodli prodloužit záruku na rám kola na 5 let!

Všichni, kteří zakoupí v kterékoli z  prodejen INTERSPORT nové kolo, tak mohou počítat nejen s odborným poradenstvím a profesionálním servisem, ale nově i s garancí dlouhé životnosti rámu vašeho kola. 

Proto neváhejte a vyberte si u nás nové kolo předních značek Author, Genesis, KTM, Nakamura, Pells, Scott*.

 

Přečtěte si kompletní znění podmínek prodloužené záruky kompletní znění podmínek prodloužené záruky, kterou získáte pouze ve vybraných prodejnách INTERSPORT.

Přejeme příjemnou jízdu a mnoho bezpečně ujetých kilometrů!

*Kola značky Scott jsou k dispozici pouze v prodejnách INTERSPORT Brno, Letňany, Galerie Butovice, Kolín, Hradec Králové, Liberec, Plzeň, Teplice, Most, Ostrava Karolina, Zlín Centro, Klatovy, Litoměřice a Tábor.

Kola neprodáváme na prodejnách Intersport Zlín Zlaté Jablko a Praha Atrium Flora.