Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně

Kola polygon: Zkroťte každou stezku

Značka Polygon Bike působí na evropském trhu od roku 2011, což může být důvodem, proč je méně známá. Vyrábí vlastní i značkové rámy kol díky vlastní výrobní lince.

Přečtěte si více

ALPENVEREIN: PROČ JE RAKOUSKÝ ALPSKÝ SVAZ SRDCEM HORSKÝCH DOBRODRUŽSTVÍ?

Pokud toužíte po dobrodružství v horách, není lepší cesty než přidat se k rodině Alpenvereinu. Tato vášnivá komunita horolezců a příznivců outdoorových aktivit vytváří bezpečné a inspirativní prostředí pro všechny milovníky hor.Přečtěte si více

VŠE O TREKINGOVÝCH HOLÍCH

Vyřezávané turistické hole plné hřebíků mají své kouzlo – ale stávají se vzácnými. Dnes spíše zdobí stěny útulných alpských chat. Bezpečný úchop v terénu nyní zaručují jiné modely. Moderní trekové a turistické hole sice nevyz

Přečtěte si více

Balení batohu na vícedenní túru

Když zavřete dveře auta, popadnete batoh a s očekáváním se podíváte k prvnímu vrcholu plánované túry, vždycky v sobě máte trochu obav - opravdu jste při balení na nic nezapomněli?

Přečtěte si více

Rozdíly mezi nepromokavou a voděodolnou obuví

V běžném životě se nám tyto pojmy neustále setkávají: nepromokavé botynepromokavé horolezecké boty nebo nepromokavé turistické boty. Ale co tyto pojmy vlastně znamenají?
Přečtěte si více

K vodě s plážovým stanem

Slunečné dny a vysoké teploty lákají k osvěžení. Ať už míříte k moři, jezerům nebo přehradě, plážové stany jsou ideální volbou pro celodenní výlety. Poskytují stín a ochranu před sluncem i krátkým deštěm.

Přečtěte si více

Horské chaty Alpenvereinu

Vyrazit do hor a nemít kde přespat? 235 svazových chat s 13 000 místy poskytuje ochranu a přístřeší. Jsou cílem milionu turistů ročně a výchozím bodem pro mnoho výletů na vrcholy.

Přečtěte si více

Praní spacáku: zde je návod, jak na to!

Po náročné túře je skvělé užívat si západ slunce v pohodlí spacáku, pokud však není zatuchlý z loňské sezóny. V tomto článku najdete tipy, jak správně prát a udržovat spací pytel.

Přečtěte si více

Testujeme outdoorové vybavení v terénu

Stejně jako podzimní krajina se halí do výrazných barev, tak i svůj šatník jsem zpestřil o pár zajímavých kousků z kolekce McKinley

Přečtěte si více

Intersport Jilemnice oslavil 22 let s novým designem a sortimentem

INTERSPORT působí na českém trhu přes 22 let. Jedna z nejstarších prodejen je v Jilemnici, kolébce zimních sportů. Letos oslavila výročí modernizací a rozšířením. Nyní nabízí širší sortiment, moderní design a prvotřídní poradenství.
Přečtěte si více

7. místo v nejtěžším světovém závodě Dolomitenmann

Jihorakouský Lienz lhostil už 36. ročník extrémního štafetového závodu Dolomitenmann, který je i na světové úrovni považován za jeden z nejtěžších závodů vůbec ve čtyřech disciplínách – běhu, paraglidingu, jízdě na kol

Přečtěte si více

Ultra trail Zapomenuté hory: Mlhou i deštěm po hřebenech Rychlebských hor

Když jsem tak rozmýšlel, co mi chybí podniknout za bláznivou věc, málem bych zapomněl na ultra trailový závod Zapomenuté hory. 76 kilometrům malebnými Rychlebskými horami s převýšením 3000 m nejde odolat

Přečtěte si více

Blog INTERSPORT nabízí širokou škálu zajímavého a informativního obsahu o sportu, fitness a outdoorových aktivitách. Čtenáři zde najdou nejnovější trendy, cenné rady a podrobné návody na různé sporty, jako je běh, turistika, lyžování a mnoho dalšího. Odborníci poskytují užitečná doporučení týkající se výběru správného vybavení a oblečení. Blog obsahuje také inspirativní příběhy sportovců a vzrušující rozhovory, které motivují a nabízejí pohled do světa sportu. Kombinace informací, praktických rad a inspirativního obsahu činí z blogu INTERSPORT zajímavé čtení pro sportovní nadšence i ty, kteří se jimi chtějí stát.