Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně

Hledáme nové partnery

STAŇ SE PARTNEREM SPOLEČNOSTI INTERSPORT!

INTERSPORT je největší a nejúspěšnější obchodní sportovní organizace na světě. A to již více než 40 let! Obchodníci ve společnosti INTERSPORT jsou samostatní podnikatelé, kteří znají svůj regionální trh nejlépe a jsou na něm optimálně integrovaní. Systém franšízu přenechává partnerům dostatečnou volnost a velkou míru individuality. Individuální přístup partnerů byl odjakživa receptem úspěchu firmy INTERSPORT

Všechny INTERSPORT-obchody jsou zaměřené na požadavky jednotlivé oblasti a proto se odlišují podle regionálního trhu co se týče velikosti a sortimentu. Pro vývoj trhu v České Republice je zodpovědný INTERSPORT Rakousko.

Partněři profitují z rozsáhlých služeb jako je např. profesionální analýza prodejního místa, podpora při plánování a zařizování obchodu, společný marketing a osvědčené provozní koncepty až po řešení IT, hospodářství zboží a řešení pokladen. Sortiment zahrnuje světové a exkluzivní značky, které zaručují optimální poměr cena/výkon.

Sportovní podnikatelé si mohou díky podpoře osvědčeného franšízového konceptu od společnosti INTERSPORT splnit přání vytvořit si vlastní sportovní obchod.

Pro více informací nás kontaktujte:

INTERSPORT Česká republika
Na Strži 65/1702
140 62 Praha 4

Telefonní číslo: +420 602 666 682

E-Mail: [email protected]