SERVIS JÍZDNÍCH KOL

Pro maximální zážitek z jízdy je nezbytné, aby kolo dobře fungovalo. Špatný tlak vzduchu, opotřebovaný řetěz nebo rezavé brzdy nejen že komplikují jízdu, ale jsou také nebezpečné. Je běžné, že kolo podléhá opotřebení, pokud je pravidelně používáno. Díky správné údržbě prováděné naším servisem jízdních kol budete na cestách v bezpečí a zajistíte, že vaše kolo zůstane funkční po mnoho let.

Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

 

Ceník servisních služeb naleznete zde:

 

 

Ceník je platný ve většině prodejen. Uvedené ceny se mohou lišit. Pro zjištění aktuálních cen servisních prací v prodejnách INTERSPORT Chomutov, Jilemnice, Kladno, Klatovy, Litoměřice, Rožnov, Opava, Tábor a Uherský Brod prosím kontaktujte přímo konkrétní prodejnu.

 

Garanční prohlídka zdarma!

O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

 

Servis jízdních kol poskytujeme ve vybraných prodejnách: