DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Dobrovolné stažení
dětských cyklistických lahviček ZEFAL

Na základě zjištění společnosti ZEFAL SA (dále jen „ZEFAL“), že některé cyklistické lahvičky pro děti nesplňují vysoké standardy kvality a bezpečnosti společnosti ZEFAL, vás informujeme o dobrovolném stažení tohoto výrobku.

Dle výsledků testů by mohlo ve vzácných případech dojít k příliš snadnému oddělení pítka. V případě, že by se pítko při pití oddělilo, hrozí nebezpečí udušení. Dosud však společnosti ZEFAL žádné případy oddělení pítka nejsou známy.

Vzhledem k tomu, že dotčené lahvičky byly určeny speciálně pro děti, rozhodla se společnost ZEFAL z předběžné opatrnosti dobrovolně stáhnout tyto lahvičky z trhu.

Lahvičky byly prodávány od ledna 2020 do ledna 2022 v různých potiscích a barvách. Všechny dotčené modely jsou označeny nápisem „ZEFAL“ na dně lahvičky a jsou zřetelně rozpoznatelné jakožto dětská lahvička o výšce 158 mm a objemu 350 ml.PŘÍKLADY LAHVIČEK GENESIS (ZEFAL):OBRÁZEK DNA LÁHVE (MOŽNÉ I JINÉ BARVY):

Pokud jsou u šipky čísla: 17, 18, 19, 20 nebo 21, týká se stažení z trhu vaší lahvičky.

Pokud tuto lahvičku vlastníte, přestaňte ji používat a kontaktujte společnost ZEFAL s žádostí o vrácení peněz v plné výši. Zašlete prosím pouze uzávěr lahvičky v zalepené obálce spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem, e-mailovou adresou a bankovními údaji na adresu:

ZEFAL SA
ZI LES CAILLOUX
1, ROUTE D'OUVROUER
45150 JARGEAU
Francie

Po obdržení zásilky Vám co nejdříve bude uhrazena doporučená maloobchodní cena 5 €.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro účely tohoto stažení. Vaše údaje vymažeme, jakmile to bude ze zákona možné.

Pokud si nejste jisti, zda se to týká i Vaší lahvičky, můžete poslat společnosti ZEFAL obrázek lahvičky, aby mohla potvrdit, zda tomu tak je.

V případě dotazů, dalších informací a pokynů k vrácení zboží navštivte internetové stránky společnosti ZEFAL na adrese www.zefal.com/en/cms/67/LittleZ_Recall