BlogZdarma dvoudenní skipas do střediska Tiroler Zugspitz Arena

17.10.2019

Nakupte ve vybraných prodejnách INTERSPORT a získejte jeden z 500 dvoudenních skipasů zdarma v lyžařské oblasti Tiroler Zugspitz Arena!  


Otevřeli jsme zrekonstruovanou prodejnu v Liberci

17.10.2019

Měsíc rekonstrukcí je u konce. Intersport v den 15. října znovuotevřel prodejnu v libereckém OC Nisa. Návštěvníci se tak mohou těšit nejen na pestrý sortiment a kvalitní servis, ale také na moderní design. 


Moderní střih Intersportu sluší. V Průhonicích otevírá designovou prodejnu

26.08.2019

Zboží vystavené v krásném prostředí, které inspiruje. Přesně o tom je koncept moderních prodejen, který Intersport Česká republika převzal od mateřské firmy v Rakousku. V tomto střihu společnost otevřela zbrusu novou prodejnu v pražských Průhonicích, a to ve čtvrtek 22. srpna. Průhonice se tak zařadily po bok měst, jako jsou Most, Pardubice, Opava a Plzeň, kde už designové prodejny úspěšně fungují. 


Basketbalová NBA

19.09.2018

Do zápasu Washingtonu Wizards s Atlantou v basketbalové NBA zbývala necelá hodina, tribuny washingtonské Capitol One Areny už byly z poloviny zaplněné a já právě nejistě vstupoval do domácí šatny. Nervózně jsem se rozhlédl kolem sebe, abych se ujistil, že opravdu můžu dál, a pohledem jsem rychle našel Tomáše Satoranského, momentálně jediného Čecha v NBA.Intersport Pardubice otevírá ve zbrusu novém

18.09.2018

Ještě lepší zážitek z nakupování čeká návštěvníky prodejny INTERSPORT v OC Palác Pardubice. Po téměř měsíční rekonstrukci se pardubická pobočka znovu otevřela a kromě široké nabídky sportovního zboží láká nyní i na moderní vzhled. Design prodejny nově klade důraz na spojení sportu s přírodou. Interiér obsahuje prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Slavnostní otevření proběhlo třetí zářijový víkend, v pátek 14. září. 


TRIATLON

31.08.2018

Triatlon je relativně mladý sport a dle jednoho z oficiálních zdrojů sahají jeho kořeny do 20. let minulého století ve Francii. Účastníci tehdy soutěžili v závodě, který se jmenoval „Les trois sports“, doslovně přeloženo jako „Tři sporty“. 


INTERSPORT v OC Central Most mění vzhled a přidává nové služby

13.08.2018

Prodejna INTERSPORT v OC Central Most se po téměř měsíční rekonstrukci znovu otevřela! Návštěvníky nově čeká moderní interiér, kterému vévodí prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Změnu inspiroval koncept designových prodejen rakouské mateřské firmy. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. srpna.WINNER TAKES IT ALL

27.07.2018

Vyhrát etapu na Tour de France je zápis do cyklistické historie, sen a touha každého z mnohočetného pole profesionálních cyklistů. Vyhrát rovinatou etapu s hromadným spurtem je výsada těch nejrychlejších v pelotonu. Není jich více než dvacet a všichni hlavní favority známe. Ale i přes to, že se jedná o standardní situaci, není pokaždé úplně jednoduché na cílové pásce fotit toho, kdo právě vyhrává.Sokolský slet 2018

10.07.2018

S trochou nadsázky se dá říct, že jsem posledních pětadvacet let byla v červenci mimo domov. Trávila jsem ho ve Francii, kde jsem fotila Tour de France. Loni jsem se rozhodla, že ta pětadvacátá bude moje poslední. Kamarádi se mě ptali, co budu dělat a já jim říkala, že budu první týden o prázdninách fotit Sokolský slet v Praze. Nevěřili vlastním uším a nevěděli, co na to říct. Já jsem se na to naopak skoro celý rok těšila.Prodejna Tábor po rekonstrukci opět otevřena!

29.05.2018

Těšit se můžete na nový koncept inspirovaný Rakouskou mateřskou firmou.zobrazeno produktů z 44
Další produkty