DOPRAVA A VYZVEDNUTÍ KOL A LYŽÍ NA PRODEJNÁCH

 

Vyzvednutí na prodejně

Produkty, které jste si objednali, si můžete vyzvednout v internetovém obchodě INTERSPORT ve Vámi zvolené prodejně. Vyzvednutí na prodejně je vždy zdarma, bez ohledu na výši vašeho nákupu.

Chcete vědět, jak dlouho trvá, než budou produkty připraveny k vyzvednutí na prodejně INTERSPORT? Pokud jsou všechny produkty ve vaší objednávce zobrazeny jako dostupné v místě vyzvednutí podle vašeho výběru, jsou položky obvykle připraveny k vyzvednutí nejpozději následující den. Pokud se však vaše objednávka skládá z produktů, které nejsou všechny k dispozici v místě vyzvednutí, rádi bychom vás odkázali na odkaz pro sledování zásilky z našeho potvrzení odeslaného e-mailem.

 

Vyzvednutí kola na prodejně

Díky službě Vyzvednutí na prodejně bude kolo zdarma doručeno na vybrané místo a profesionálně sestaveno. V pořizovací ceně je zahrnut první servis a první garanční prohlídka. Jakmile vaše nové kolo dorazí na výdejní místo INTERSPORT, jeden z našich zaměstnanců vás telefonicky kontaktuje. Rádi bychom vám poskytli plnou flexibilitu, pokud jde o dobu vyzvednutí a montáž kola, a proto preferujeme osobní rozhovor.

 

Vyzvednutí lyží na prodejně

Abychom vám zaručili maximální zábavu a bezpečnost na lyžích, dodáváme lyže pouze do našich poboček INTERSPORT. Lyže si můžete vyzvednout přímo ve vámi zvolené prodejně INTERSPORT.

Doprava na prodejnu je pro vás zdarma. Vezměte prosím na vědomí, že lyže musí být osazeny vázáním ještě před tím, než si je odvezete domů. Po zadání objednávky vás bude kontaktovat pracovník INTERSPORTU v místě vyzvednutí, se kterým proberete montáž a datum vyzvednutí.