DORUČENÍ A LHŮTA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ V OBDOBÍ VÁNOC

Rádi bychom Vám zajistili termín doručení do Vánoc, a proto Vám doporučujeme vánoční dárky nakoupit na našem e-shopu do 18.12.2023.

Po tomto termínu – i přes maximální snahu nás i dopravců, nejsme schopni garantovat dodání do 24.12.2022. Nicméně pokud nestíháte nákup dárků, naše kamenné prodejny zůstávají otevřeny až do Štědrého dne! Stále tak budete mít šanci sportovním dárkem udělat radost vašim nejbližším.

Pokud by sportovní dárek nakonec neodpovídal požadavkům, nevadí! Prodlužujeme lhůtu pro vrácení zboží, abyste si mohli naplno užít vánoční svátky. Nechtěné dárky zakoupené od 15. 11. do 24. 12. 2023 můžete vrátit na naše prodejny INTERSPORT až do neděle 14. ledna 2024.

Přejeme všem nadšeným sportovcům klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku. Budeme se na Vás těšit při dosahování Vašich sportovních cílů v roce 2024.

PŘIJÍMÁME PLATBY V EUR

KURZ 1 EUR = 23 CZK

Akceptujeme platbu pouze v EUR papírových bankovkách. Vrácení v CZK.

We accept payment only in EUR - paper banknote. Refund in CZK.

Wir akzeptieren nur Zahlungen in EUR – Papierbanknoten. Rückerstattung in CZK.

MÁME RADOST, ŽE SVÉ SLUŽBY MŮŽEME NABÍZET OSOBNĚ NA PRODEJNÁCH

Jejich otevírací dobu naleznete na detailu prodejny. Těšíme se na Vaši návštěvu

Prodejny poskytují kompletní nabídku včetně služeb:

Prodejny nabízejí kompletní sezónní sortiment včetně nových kolekcí.

AKTUÁLNÍ INFORMACE K VRÁCENÍ A VÝMĚNĚ ZBOŽÍ

•    Reklamace zboží na prodejnách vyřizujeme. 
•    Lhůta pro vrácení zboží z e-shopu je 14 dní od doručení objednávky.
•    Zboží z e-shopu můžete vracet osobně na prodejně, aktuální otevírací dobu prodejny lze ověřit na detailu prodejny.
•    V případě sortimentu intimního charakteru, jakým jsou např. plavky, zboží nesmí být nikterak užíváno. Musí být dodrženy základní hygienické předpoklady vyzkoušení – zkoušet přes spodní prádlo nebo použít např. přibalené ochranné folie (v případě plavek). Nebudou-li dodrženy stanovené hygienické podmínky, nebude možné zboží pro svůj charakter vrátit (na základě směrnice 97/7/ES o ochraně spotřebitele, v případě smluv uzavřených na dálku)
•    Zboží z e-shopu můžete i nadále vracet poštou či jinou přepravní službou, nebo v kamenných prodejnách. Zboží prosím zašlete na adresu prodejny, která Vaši objednávku vyřizovala, uvedenou v dodacím listu. Pokud vám zboží bylo dodáno z více prodejen, pošlete zboží zpět na jednu z nich. Zboží prosím nezasílejte na dobírku, v takovém případě nebude převzato. Pokud potřebujete poradit s adresou prodejny, která vyřizovala Vaši objednávku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

•    Zboží zakoupené v e-shopu INTERSPORT nelze na prodejně vyměnit za jiné zboží. Je možné pouze vrácení a vytvoření nové objednávky.

•    Zboží zakoupené v e-shopu INTERSPORT nelze vrátit na prodejnách: INTERSPORT Jilemnice, INTERSPORT Uherký Brod, INTERSPORT Rožnov pod Radhoštem, INTERSPORT Lipno a INTERSPORT Chomutov

NEZÁVAZNÁ REZERVACE ZBOŽÍ

  • Nyní si můžete nezávazně rezervovat zboží v prodejnách INTERSPORT.
  • Zboží je rezervováno ve všední dny na 24hod od potvrzení rezervace.
  • Zástupci prodejny vás budou vždy předem informovat e-mailem, že je rezervované zboží připraveno k vyzvednutí. 
  • Platíte až při vyzvednutí rezervace.

OBJEDNÁVKY S OSOBNÍM ODBĚREM

  • V otevírací době prodejny lze nyní také vyzvednout objednávky s osobním odběrem na prodejně. Aktuální otevírací dobu prodejny lze ověřit na detailu prodejny.
  • Doručení objednávky na prodejnu trvá standardně do 3-5 pracovních dní. Případně 1-2 pracovní dny, je-li zboží skladem na vybrané prodejně.
  • Údaje o skladové dostupnosti na detailu produktu jsou pouze informační a jsou aktualizovány 1x denně. Z důvodu nepřetržitého online prodeje se může online skladová zásoba lišit od skutečné. 

Nenašli jste odpověď? Kontaktujte nás!