Nové prodejnyOtevřeli jsme zrekonstruovanou prodejnu v Liberci

17.10.2019

Měsíc rekonstrukcí je u konce. Intersport v den 15. října znovuotevřel prodejnu v libereckém OC Nisa. Návštěvníci se tak mohou těšit nejen na pestrý sortiment a kvalitní servis, ale také na moderní design. 


Moderní střih Intersportu sluší. V Průhonicích otevírá designovou prodejnu

26.08.2019

Zboží vystavené v krásném prostředí, které inspiruje. Přesně o tom je koncept moderních prodejen, který Intersport Česká republika převzal od mateřské firmy v Rakousku. V tomto střihu společnost otevřela zbrusu novou prodejnu v pražských Průhonicích, a to ve čtvrtek 22. srpna. Průhonice se tak zařadily po bok měst, jako jsou Most, Pardubice, Opava a Plzeň, kde už designové prodejny úspěšně fungují. 


Intersport Pardubice otevírá ve zbrusu novém

18.09.2018

Ještě lepší zážitek z nakupování čeká návštěvníky prodejny INTERSPORT v OC Palác Pardubice. Po téměř měsíční rekonstrukci se pardubická pobočka znovu otevřela a kromě široké nabídky sportovního zboží láká nyní i na moderní vzhled. Design prodejny nově klade důraz na spojení sportu s přírodou. Interiér obsahuje prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Slavnostní otevření proběhlo třetí zářijový víkend, v pátek 14. září. 


INTERSPORT v OC Central Most mění vzhled a přidává nové služby

13.08.2018

Prodejna INTERSPORT v OC Central Most se po téměř měsíční rekonstrukci znovu otevřela! Návštěvníky nově čeká moderní interiér, kterému vévodí prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Změnu inspiroval koncept designových prodejen rakouské mateřské firmy. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. srpna.Prodejna Tábor po rekonstrukci opět otevřena!

29.05.2018

Těšit se můžete na nový koncept inspirovaný Rakouskou mateřskou firmou.V Plzni jsme otevřeli druhou prodejnu v novém konceptu

12.04.2018

Otevřeli jsme již druhou prodejnu inspirovanou konceptem moderních prodejen rakouské mateřské firmy. Pro druhou rekonstrukci tohoto typu jsme vybrali prostory retail parku v OC Olympia Plzeň. Designovému interiéru nově vévodí outdoorové prvky jako dřevo kameny a imitace stromů.INTERSPORT modernizuje, v Letňanech otevřel první prodejnu v rakouském střihu

13.03.2018

Prodejce sportovního zboží INTERSPORT představil v Česku první prodejnu inspirovanou konceptem moderních prodejen rakouské mateřské firmy. Pro historicky první rekonstrukci tohoto typu vybrala společnost prostory v pražských Letňanech. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. března. Designovému interiéru nově vévodí outdoorové prvky jako dřevo kameny a imitace stromů.