SERVIS JÍZDNÍCH KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme ve vybraných prodejnách INTERSPORTU - viz níže na této stránce.

Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

Poskytneme Vám odborný servis všech značek kol, nejen u nás zakoupených. Samozřejmostí je zajištění všech náhradních dílů u přijatých kol do servisu.

 

 

Ceník servisních služeb:

 

 

Uvedené ceny jsou od 1.6.2020 platné pro všechny prodejny INTERSPORT s výjimkou prodejen INTERSPORT Lipno, Uherský Brod a Rožnov. Pro zjištění aktuálních cen servisních prací zde prosím kontaktujte přímo konkrétní prodejnu.

 

Garanční prohlídka zdarma!

První servisní prohlídka je tzv. garanční prohlídkou a je poskytována ZDARMA. Garanční prohlídka by měla být provedena nejdéle po 4. týdnech užívání kola, nebo po maximálně 200 najetých kilometrech. Kola před prodejem vždy poctivě připravujeme a seřizujeme, někdy ale až první zátěž (200 km) ukáže drobné nedostatky a právě ty jsou zjištěny a opraveny při garanční prohlídce.

 

Servis jízdních kol poskytujeme ve vybraných prodejnách:

 

Prodáváme tyto značky kol:

 

       
         


Kromě modelů dostupných v našem e-shopu zajistíme kterýkoliv model 2020 a 2019, pokud je dostupný u dodavatele, u těchto značek: Author, Genesis, Pells, Scott.

AKTUÁLNÍ SORTIMENT KOL

Prodloužená záruka na rám kola, exkluzivně v prodejnách INTERSPORT!

Stáhněte si manuál ke kolům Genesis a Nakamura zde.