undefined
undefined

OTEVŘENÍ PRODEJNY INTERSPORT PRAHA CHODOV

INTERSPORT otevírá prodejnu v Jihlavě

Praha, 16. 12. 2022: První Intersport na Vysočině jsme zvládli otevřít ještě před koncem roku, a to v CITYPARKu v Jihlavě. Jihlava byla zvolena díky své ideální poloze na spojnici mezi Prahou a Brnem a rovněž díky velké spádové oblasti. Prodejna se nachází v přízemí OC a nabízí širokou škálu oblečení a vybavení nejen pro sport ale i volný čas pro malé i velké sportovce. V době otevření byla nabídka prodejny zaměřena především na zimní sezónu – zimní bundy a kalhoty, lyžařské vybavení, brusle, funkční prádlo či kvalitní obuv. V prodejně samozřejmě standardně pořídíte také zboží na fitness, běh, vodní sporty aj. S výběrem vždy rádi poradí proškolení zaměstnanci. Prodejna, stejně jako další pobočky INTERSPORT, slouží jako výdejní místo pro online objednávky.

INTERSPORT otevírá prodejnu na úpatí hor, v Trutnově

Praha, 25. 10. 2022: Novou prodejnu můžete navštívit v retail parku v Trutnově, který najdete na okraji města při výjezdu ve směru Pec pod Sněžkou. Prodejna je díky svému umístění snadno dostupná – z parkoviště se dostanete přímo do prodejny. Na ploše o rozloze 750m2 najdete kompletní sportovní vybavení pro všechny typy sportů. Aktuálně se můžete těšit především na outdoorové produkty pro podzimní dobrodružství. Avšak myslíme již i na zimu, která se nezadržitelně blíží, a tak si na své přijdou i lyžaři a milovníci zimních sportů. Sklady se plní a zimní zboží je na prodejnu neustále doplňováno.

ROZŠIŘUJEME PRODEJNÍ SÍŤ VE ZLÍNĚ

Praha, 15. 10. 2022: Otevřeli jsme pro Vás další prodejnu! Ke dvěma stávajícím ve Zlíně přibyla díky zájmu vás, našich zákazníků, nová pobočka v nákupním centru Čepkov. I zde najdete výběr předních světových i exkluzivních značek pro sport a volný čas. Ať už si k nám přijdete pro oblečení nebo sportovní vybavení, ať už jste začínající nebo náruživý sportovec – určitě si díky našemu širokému sortimentu přijdete na své. Aktuálně se zaměřujeme především na outdoorové zboží a chystáme se na zimní sezónu, avšak rádi vás vybavíme i na cyklistické, běžecké či fitness výkony. Při výběru vám vždy ochotně pomohou naši zaměstnanci, kteří jsou sami aktivními sportovci. Tato prodejna bude sloužit stejně jako ostatní pobočky INTERSPORT jako výdejní místo pro objednávky z našeho e-shopu.

INTERSPORT se otevírá zákazníkům z jižních Čech, v DOC Mercury

Praha, 6. 10. 2022: Pokračujeme v otevírání nových prodejen! Tentokrát jsme otevřeli prodejnu v jižních Čechách - v Českých Budějovicích, konkrétně v dopravně obchodním centru Mercury. Obchodní centrum se nachází v blízkosti centra, ale i vlakového nádraží a autobusové nádraží je situováno přímo na jeho střeše. Pro sport a volný čas nabízí prodejna oblečení, sportovní vybavení předních světových i exkluzivních značek. Ať už si jdete jen pro míč, nebo se chcete zdokonalovat v běhu, prodejna je připravena pro všechny nadšené sportovce. Sortiment prodejny jde ruku v ruce s příslušnou sezónou, proto se aktuálně můžete těšit na velký výběr trendy outdoorového oblečení a vybavení. Pořídíte zde zboží i z oblasti cyklistiky, běhu, fitness, vodních sportů atd. Prodejna bude stejně jako další pobočky INTERSPORT sloužit jako výdejní místo pro online objednávky.

INTERSPORT v Olympii na novém místě a v novém provedení

Praha, 29.9.2022: Ve čtvrtek v 10 hodin dopoledne otevřel INTERSPORT svou druhou pobočku v Brně! Předchozí prodejně se v obchodním centru dařilo dobře, a proto redesign prodejny a její relokace byla jasnou volbou. Na prodejní ploše přes 1000 m2 nabízí velkou škálu sportovního vybavení, včetně lyží. Ať už zákazníky přiláká do prodejny zvědavost, akční nabídka nebo si prostě potřebují koupit sportovní doplněk, sportovní poradci tak jako moderní dispozici prodejny jim zajistí skvělý nákupní zážitek. Prodejna bude stejně jako další pobočky Intersportu sloužit jako výdejní místo pro online objednávky. Nové umístění prodejny najdete po cestě do Hypermarketu Albert.

INTERSPORT otevřel v brněnské Galerii Vaňkovka další z prodejen

Praha, 22.9.2022: V centru města Brna – v Galerii Vaňkovka otevřel další z nich. Díky umístění v centru města je prodejna dobře dostupná pro všechny zákazníky. Nachází se v přízemí obchodního centra a disponuje prodejní plochou o velikosti cca 900 m2. Jedná se o první prodejnu v Brně jejíž interiér je řešen v novém, moderním konceptu nazývaném Pure, jenž dává vyniknout přírodním prvkům - dřevu zejména. Za zmínku stojí i vstupní portál, přehlednost prodejny a v zadní části vymezený prostor pro prodej kol společně se servisem. V nabídce najdete i vybavení na běh, fitness, turistiku, ale i tenis, florbal, plavání aj. Ať už jste profesionální sportovec nebo si jdete koupit jen švihadlo – proškolený tým sportovních poradců je připraven.

INTERSPORT otevřel prodejnu v OC Chodov, jedná se o šestou prodejnu v Praze

Praha, 15.9.2022: Vnitřní uspořádání prodejny s řadou nových prvků reaguje na potřeby dnešních zákazníků ale i na lokaci v jednom z předních obchodních center v České republice. Nová vlajková prodejna zaujme nejen svým moderním designem, ale zákazníci se mohou těšit i na příjemnou atmosféru. Bylo použito hodně dřeva a doplňků (ve smyslu udržitelné výstavby), kromě standardního vybavení zde naleznou zákazníci i několik nových prvků pro zvýšení komfortu nakupování a vytvoření dojmu prémiového obchodu – přírodní dekorace, dřevěné stromy, kvalitní osvětlení a ozvučení prodejny. V prodejně na ploše cca 1 000 metrů čtverečních najdou sportovně založení zákazníci velký výběr značek a trendů v oblasti outdooru, cyklistiky, běhu i fitness a týmových sportů – v zimě pak určitě sportovní vybavení na sjezdové lyžování, běžky ale i skialpy. Velký důraz byl věnován výběru značek pro outdoorové aktivity z důvodu vysoké a stále rostoucí poptávky po kvalitní turistické obuvi a funkčním oblečení. Inspirace byla značně čerpána z prodejen INTERSPORT v Rakousku, které mají s touto kategorií bohaté zkušenosti. Kromě exkluzivní značky McKinley bude jednou z předních značek, kterou na prodejně najdete: Ortovox a Martini, či CMP (Campagnolo) a Icepeak. Opomíjena není ani široká škála doplňků pro turistiku. Kromě fanoušků outdoorových aktivit si u INTERSPORTu přijdou na své také fitness nadšenci a běžci. Pro výběr vhodné obuvi je na prodejně k dispozici analýza došlapu, která napomáhá sportovním poradcům s hledáním správné běžecké boty.

INTERSPORT otevřel svoji první prodejnu v Karlových Varech

Karlovy vary, 1.9.2022: v úvodu školního roku je nám radostí otevřít prodejnu v Karlových Varech. Prodejna se nachází v prostorách obchodního centra Varyáda, kde na ploše o rozměru 800m2 najdete kromě sportovní nabídky v oblasti outdoorového vybavení, cyklistiky, fitness, tenis, vodní sporty i servis kol! Sortiment prodejny jde samozřejmě ruku v ruce odpovídající sezóně, takže se můžete těšit i na trendy kousky např. v podobě outdoorového oblečení značky Ortovox a CMP, botám značky ON, fitness oblečení Nebbia a mnoha jiným. Nelze ani opomíjet produkty exkluzivní značky McKinley, kterou najdete právě jen v prodejnách Intersport. Prodejna bude stejně jako další pobočky Intersportu sloužit jako výdejní místo pro online objednávky. Pokud tedy hledáte kompletní sportovní sortiment, prodejna Intersport ve Varyádě je to správné místo pro Vás.

INTERSPORT otevřel prodejnu na Hlavním nádraží v Praze

Praha, 19.8.2022: Intersport otevírá svoji první prodejnu přímo na vlakovém nádraží v Praze. Na prodejní ploše o rozloze 277m2 naleznou sportovní nadšenci zboží z kategorie outdoor, running a fitness společně s mnoha potřebnými drobnostmi jako jsou pláštěnky, ponožky, kšiltovky, brýle nebo výživa. I když se prodejna svojí velikostí řadí k těm nejmenším v síti Intersport, zákazníky dokáže zcela jistě přesvědčit nejen svým moderním designem, ale i příjemnou atmosférou. Nově otevřená prodejna je již pátou v Praze (a další se ještě chystá). Hlavním cílem jejího otevření na jednom z nejfrekventovanějších míst v Praze je podpora znalosti značky tak jako zpříjemnění služeb zákazníkům. Zákazníci si zde budou moci vyzvedávat své online objednávky bez nutnosti platit za dopravu.