OutdoorRozhovor s Radkem Jarošem

04.01.2017

Horolezec Jaroš: Na produkty Craft nedám dopustit, párkrát mi zachránily život Ve svých 52 let dokázal jako jeden z mála vylézt všechny světové osmitisícovky a snad jako jediný všechny výpravy podrobně zdokumentoval. Radek Jaroš je legenda mezi českými horolezci a není žádným tajemstvím, že již přes dvacet let využívá produkty Craft. Právě ve spojení s touto značkou uspořádal v prodejně Intersport autogramiádu, kde jsme ho zpovídali.Zimní bundy dolu, je čas na funkčnost

06.03.2014

Všichni máme rádi huňaté kabáty, péřové bundy, lyžařské komplety, ve kterých se cítíme jako v bavlnce a je nám v nich teplo. Jenže se v nich také můžeme nepříjemně zpotit a lehce nastydnout. Sundejte zimní oblečení, je tu jaro, čas outdoorových aktivit a funkčního prádla.Inline bruslení je efektivním vytrvalostním sportem a šetří klouby

02.04.2012

Inline bruslení je jedním z nejoblíbenějších jarních sportů. Představuje mírný vytrvalostní trénink, který je šetrný ke kloubům. A pro všechny, kteří přes zimu svou kondici zanedbali, může být inline bruslení ideálním návratem do aktivního sportovního života.Jaké oblečení se nejlépe hodí pro turistiku?

27.05.2011

Než se vydáte na nákupy, měli byste mít jasno, k jakému účelu si budete své outdoorové oblečení kupovat. Spektrum jeho použití je totiž velmi široké. Od příjemných procházek po kopcích až po extrémní expediční výstupy. Myslete vždy na to, že počasí na horách se může změnit z minuty na minutu. Proto určitě oceníte bundy ze 100% voděodolného materiálu jako je Aquamax – technologie, která vás nikdy nenechá prochladnout a promoknout.


Jak vybrat spací pytel s ohledem na podmínky použití?

06.05.2011

Když je vám při spánku zima, dochází ke snižování výkonnosti a imunity organismu. Člověk se pak necítí ve své kůži a požitek z pobytu v přírodě se pomalu vytrácí. Abyste zabránili takové situaci, je třeba se zamyslet nad volbou správného spacího pytle.


Jaký stan je pro mě ten pravý?

03.05.2011

Stan a k tomu i nějaké to vhodné příslušenství jsou skvělým vybavením pro podařenou spontánní dovolenou. Blog Intersportu vám proto přináší nejenom aktuální modely stanů. Díky tomu, že lidé často kombinují stanování s turistikou nebo jízdou na kole, k čemuž nyní vybízí pěkné počasí, vyhlašuje blog Intersportu stanování sportem měsíce května.


Jaké výhody mají trekingové hole?

01.10.2010

Při chůzi s trekingovými holemi se snižuje zátěž dolních končetin tím, že zatěžujeme také ruce. Hmotnost těla se tak rovnoměrněji rozloží, což přináší velkou výhodu zejména v členitém terénu.