SOUTĚŽ O DVA CYKLOPOBYTY V RAKOUSKU!

VYHRAJTE CYKLOPOBYT V JEDNOM Z PARTNERSKÝCH HOTELŮ PLATFORMY RADTOUREN.AT, NACHÁZEJÍCÍCH SE NA NEJKRÁSNĚJŠÍCH CYKLISTICKÝCH TRASÁCH RAKOUSKA.

Ujíždět všedním dnům - v sedle kola


17 nejkrásnějších cyklotras v Rakousku vede podél řek, k romantickým jezerům a svůdně krásnými vinařskými oblastmi. Nabízejí krajinnou rozmanitost, která nemá v Evropě obdoby.

Je to okouzlující souhra zvlněných kopců a nedotčených lesů, harmonických míst a nádherných staveb. Je zde mnoho dojmů, zejména osobních, které můžete prožívat svým vlastním tempem. Nejenže přitom člověk pohodlně prozkoumá inspirativní krajinu a vychutná si kulinářské speciality a speciality jednotlivých regionů, ale ožije tím i evropská historie. Zejména na březích Dunaje můžete dodnes obdivovat, ochutnávat a vnímat staletí trvající výměnu národů a kultur. Rakousko však ukazuje i svou moderní a především kulturní stránku, jako například ve „městě designu UNESCO“ ve Štýrském Hradci nebo v zemském hlavním městě Vídni, které vytváří moderním uměním, kulturou a architekturou protipól k historickým památkám.

Více než 700 podniků, které byly oceněny pečetí kvality ADFC Bett+Bike (postel + kolo), se rovněž zavázalo k pohostinnosti přátelské k cyklistům. Tato zařízení s certifikátem Bett+Bike se nacházejí přímo na cyklostezkách nebo v jejich bezprostřední blízkosti a nabízejí cykloturistům celou řadu výhod. Příjemné cyklistické dovolené v Rakousku a po Rakousku prožité především bez stresu tak nestojí nic v cestě.

Více o nejkrásnějších cyklotrasách Rakouska na www.radtouren.at/cz .
Soutěžte s námi o 5denní cyklopobyt pro dva včetně polopenze.
Sledujte naše sociální sítě a odpovězte na naše otázky. Soutěžíme od 17.5. do 14.6. 2024


Výhry v soutěži:

2x cyklistický pobyt – každý pobyt zahrnuje ubytovaní na 5 dní / 4 noci pro 2 osoby včetně polopenze, to vše v jednom z hotelů přátelských k cyklistům, Hotel**** Donau Lodge, nebo Hotel & Restaurant Weinlandhof v Rakousku. Čerpání pobytu je možné nejpozději do 09/2025, pobyt je kromě dopravy. Termín čerpání bude upřesněn mezi výhercem a poskytovatelem pobytu, dle aktuálně volných kapacit partnerského hotelu.
Hoteloví partneři soutěže:
Hotel**** Danube Lodge se nachází přímo na Dunajské cyklostezce, která vede z Pasova do Vídně. Jsme také výchozím a cílovým bodem cyklostezky Ybbstal. Ponořte se do Danube Lodge, pociťte zvláštní atmosféru, kterou s sebou přináší naše poloha přímo u vody, v mírně kopcovité krajině Nibelungengau, přímo na Dunajské cyklostezce. V našem čtyřhvězdičkovém hotelu najdete klid a pohodu, vychutnáte si široký výhled přes Dunaj až do Waldviertelu, budete v myšlenkách cestovat s proplouvajícími loděmi a načerpáte síly do každodenního života.

Hotel**** Donau Lodge | Wiener Straße 15, A-3370 Ybbs an der Donau
T: +43 (0) 7412 54334 | [email protected] | www.donau-lodge.atHotel & Restaurant Weinlandhof. Přijet, vypnout, užívat si - v jižním Štýrsku je to vlastně docela snadné! Protože kde jinde než uprostřed idylických panoramat a mírně kopcovité krajiny byste mohli relaxovat tak snadno jako tady? V našem hotelu, dokonale zasazeném do srdce jižního Štýrska, najdete wellness, kulinářské speciality a relaxaci pod jednou střechou. Jižní Štýrsko je tajným tipem pro cyklisty. Najdete zde nejen cyklotrasy všech úrovní, ale také ty nejlepší výhledy a místa na občerstvení. Nejlepší je přesvědčit se o tom na vlastní oči!

Hotel & Restaurant Weinlandhof | Untere Hauptstrasse 15, A-8462 Gamlitz
T: +43 (0) 3453 25 84 | [email protected] | www.weinlandhof.at

Pro účast v soutěži o 5denní cyklopobyt pro dva včetně polopenze vám stačí na sociální sítě napsat odpověď na naše otázky.

Sledujte soutěž na našich kanálech facebook.com/INTERSPORT.CZ/ a instagram.com/intersport.cz/.

Soutěžíme od 17.5. do 14.6. 2024.
• Fotos: © CM Visuals; Sam Strauss; Tom Lamm; Stiefkind Fotografie; weinfranz FOTOGRAFIE