Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně
Ventu cyklistická helma
Ventu cyklistická helma

R2 · Ventu cyklistická helma

Cyklistické helmy
1.699 Kč
Barva: černá
Velikost:
M
Vyprodáno
Rychlé doručení
Vyzvednutí na prodejně Po – Ne 09:00 – 20:00
Kontaktujte nás: +420 261 221 170
Tabulky velikostí
Popis
Design modelu VENTU je na první pohled inspirovaný špičkovými závodními helmami. Vrcholné spojení aerodynamiky, revoluční ventilace a dokonalého pohodlí ocení zejména ti, kteří to myslí na kole vážně. Aerodynamicky efektivní tvar vylepšuje charakteristiky, jež mají zásadní vliv na proudění vzduchu kolem přilby. Precizně tvarovaný nízký profil helmy využívá Venturiho efekt, díky čemuž je maximalizovaný přívod vzduchu masivními ventilačními otvory do helmy a minimalizovaný aerodynamický odpor. Nasátý vzduch je vedený skrze helmu a přispívá k vynikajícímu odvětrání vnitřní části přilby. Bez pohodlí to ale nejde, proto má VENTU plně nastavitelný ergonomický upínací systém, který se optimálně přizpůsobí tvaru a velikosti hlavy a zajistí komfortní a bezpečné usazení helmy na hlavě. Ultra lehká váha helmy je stěžejním parametrem, který obstojí v konkurenci na vysoké úrovni. S touto helmou budete prořezávat vzduch ještě trochu rychleji, než jste zvyklí. Odolnost helmy garantuje prověřená bezpečnost dle normy CE EN 1078. Počet ventilačních otvorů: 23
Číslo produktu: 197225911
Vlastnosti
Vícesměrná regulace obvodu Ergo Fix: Upínací systém, který se přizpůsobuje tvaru a velikosti hlavy ve dvou osách (vertikální a horizontální). Ovládá se jednou rukou pomocí stahovacího kolečka.
EASY LOCK: Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.
AIR FLOW: Revoluční systém aktivní ventilace okamžitě reaguje na změnu vnějšího klimatu a za pomocí plynule nastavitelných větracích otvorů reguluje teplotu uvnitř helmy.
popis velikostí: S: 54-56 cm, M: 56-58 cm, L: 58-61 cm
hmotnost: S: 220 g, M: 240 g, L: 260 g