Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně

Aplikace Intersport

INTERSPORT APP

S APLIKACÍ INTERSPORT MÁTE VŠECHNY VÝHODY ZÁKAZNICKÉ KARTY, NEJNOVĚJŠÍ KUPÓNY A VAŠE BONUSOVÉ BODY NA DOSAH RUKY. ZÍSKEJTE JI NYNÍ PRO iOS NEBO ANDROID!


NAINSTALUJTE SI APLIKACI A SBÍREJTE BODY!

Body obdržíte po aktivaci kupónu v aplikaci a nákupu za minimálně 500,-.


STÁHNOUT APLIKACI

NAKUPOVAT

* Lze uplatnit u všech prodejců INTERSPORT se symbolem iCard, online na intersport.cz a v aplikaci INTERSPORT. Nelze kombinovat s jinými poukázkami, kupóny a/nebo (slevovými) akcemi. Kupón nelze uplatnit na kola včetně odrážedel a elektrokola.ZALOŽENÍ ZÁKAZNICKÉ KARTY

ZÁKAZNICKÁ KARTA JE NUTNÁ PRO SBÍRÁNÍ A VYUŽÍVÁNÍ VŠECH VÝHOD VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU. MŮŽETE SI JI ZALOŽIT V JEDNÉ Z NAŠICH PRODEJEN, ONLINE NA NAŠEM E-SHOPU NEBO POMOCÍ NAŠÍ APLIKACE A MÍT JI TAK STÁLE U SEBE VE VIRTUÁLNÍ PODOBĚ.

REGISTRACE V APLIKACI NEBO ONLINE ÚČTU NA NAŠEM E-SHOPU JE NUTNÁ I PŘESTO, ŽE JIŽ MÁTE SVOU FYZICKOU KARTU Z DŘÍVĚJŠÍ DOBY. PŘEDEVŠÍM PROTO, ABYSTE SI NASTAVILI SVÉ HESLO, POD KTERÝM SE BUDETE PŘIHLAŠOVAT.

PŘI VYPLŇOVÁNÍ ÚDAJŮ, ZEJMÉNA DATA NAROZENÍ, DBEJTE PROSÍM NA PŘESNÝ FORMÁT, KTERÝ JE UVEDEN VE VZORU, VČETNĚ LOMÍTEK (DEN/MĚSÍC/ROK).

JAK PROPOJÍM SVOU STÁVAJÍCÍ KARTU S APLIKACÍ?

POKUD JIŽ MÁTE FYZICKOU ZÁKAZNICKOU KARTU Z JEDNÉ Z NAŠICH PRODEJEN, STAČÍ JI PŘI REGISTRACI V APLIKACI NEBO NA ONLINE ÚČTU NA NAŠICH STRÁNKÁCH ZADAT DO PŘÍSLUŠNÉHO POLE.

JAK FUNGUJÍ KUPÓNY?

VŠECHNY KUPÓNY NALEZNETE POUZE V MOBILNÍ APLIKACI V SEKCI OZNAČENÉ JAKO 'KUPÓNY'. ABYCHOM VÁM MOHLI KUPÓN ZASLAT, JE NUTNÉ PŘI REGISTRACI SOUHLASIT SE ZASÍLÁNÍM INFORMACÍ O KAMPANÍCH, PROMO AKCÍCH APOD. PAK UŽ STAČÍ JEN KUPÓN PŘED NÁKUPEM AKTIVOVAT, NAKOUPIT, A BODY NAVÍC, KTERÉ MŮŽETE VYUŽÍT PŘI SVÉM PŘÍŠTÍM NÁKUPU, JSOU VAŠE.