ZÁKAZNICKÁ KARTA NABÍZÍ SKVĚLÉ VÝHODY

 

ZÍSKÁVEJTE BODY A ŠETŘETE

Čím více se svou zákaznickou kartou v prodejnách INTERSPORT nakupujete, tím více bodů získáte. Za každý nákup v našich prodejnách získáváte body.

1Kč = 1bod

Body získáte za nákupy plnocenového zboží, ale i za nákup zboží v akci, nebo ve výprodeji. Body získáte za utracení své první koruny a můžete je kdykoliv uplatnit na váš další nákup. Kredit je platný 24 měsíců. Body nelze sbírat pouze za nákup dárkové karty.

Průběžně připravujeme kampaně, při kterých můžete získat násobně více bodů. O těchto akcích vás bude informovat mailovou komunikací nebo přímo na prodejnách.

Uplatnění: 100bodů = 1Kč

Naši zákaznickou kartu mohou využívat všichni zákazníci INTERSPORTu dle vlastního uvážení. Zákaznická karta je platná ve všech prodejnách INTERSPORT, které jsou označeny tímto symbolem iCARD. Jejich přehled naleznete ZDE


A jak zákaznickou kartu získat? Jednoduše! Stačí si jen vyzvednout registrační formulář v prodejně INTERSPORT označené symbolem iCARD, vyplnit a tam jej i odevzdat.


V případě dotazů jsem vám k dispozici na zákaznické podpoře:

  • Pondělí - Čtvrtek: 8:30 - 17:30 hod. / Pátek: 8:30 - 16:00 hod.
  • Tel. +420 261 221 170
  • [email protected]

Společnost Intersport ČR s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky čerpání bodů za nákupy v síti prodejen INTERSPORT v České republice zapojených do věrnostního programu.Exkluzivní, limitované nabídky po celý rok

Během celého roku připravujeme mnoho exkluzivních nabídek pouze pro držitele zákaznické karty. Informace o připravovaných akcích zasíláme emailem nebo poštou, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

Bezplatná a nezávazná služba

Zákaznickou kartu INTERSPORT lze používat bezplatně a z jejího používání nevyplývají žádné povinnosti. Využívání výhod v rámci zákaznické karty INTERSPORT lze kdykoliv písemně ukončit, např. prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu [email protected], v němž uvedete vaše zákaznické číslo a příslušné zákaznické údaje.

ELEKTRONICKÁ ARCHIVACE ÚČTENEK

Při každém Vašem nákupu se zákaznickou kartou Intersport Vám účtenku zarchivujeme po dobu dvou let a v případě potřeby ji pro Vás kdykoliv vyhledáme.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Informace o zpracování o ochraně osobních údajů společností Intersport ČR s.r.o. naleznete na internetové stránce Informace o zpracování osobních údajů.