VYZVEDNĚTE SI SVOJI KARTU PLNOU VÝHOD

 

Bonus za nákupy až do výše 3 %

Čím více se svou zákaznickou kartou v prodejnách INTERSPORT nakupujete, tím vyšší bude po roce částka na vaší bonusové poukázce, kterou od nás obdržíte do 31. 10. každého roku. Částka na bonusové poukázce je počítána z hodnoty zboží zakoupeného v kamenných prodejnách za období 1. 9. – 31.8. Bonusovou poukázku lze uplatnit kdykoli do 31. 8. následujícího roku.

Pokud za rok nakoupíte:

  • za 5 000 - 9 999 Kč, získáte bonus odpovídající 2 % z ročních nákupů
  • za 10 000 - 14 999 Kč, získáte bonus odpovídající 2,5 % z ročních nákupů
  • za 15 000 Kč a více, získáte bonus odpovídající 3 % z ročních nákupů

Částka se načítá při každém nákupu včetně akčních a výprodejových nabídek. Nevztahuje se na nákup dárkových poukázek.

Bonusovou poukázku není možné vyplatit v hotovosti a nelze ji rovněž využít na nákup dárkových poukázek a nákup v e-shopu INTERSPORT.

Společnost Intersport ČR s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky čerpání bonusu za nákupy v síti prodejen INTERSPORT v České republice zapojených do věrnostního programu. Aktuální podmínky pro výpočet bonusu najdete na stránkách intersport.cz.


Exkluzivní, limitované nabídky po celý rok

Během celého roku připravujeme mnoho exkluzivních nabídek pouze pro držitele zákaznické karty. Informace o připravovaných akcích zasíláme emailem nebo poštou, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

Jedna karta pro celou rodinu

Na tuto zákaznickou kartu mohou načítat nákupy i vaši rodinní příslušníci či přátelé. Stačí na pokladně nahlásit jméno vlastníka karty, jeho bydliště či číslo karty. Kartu není nutné mít u sebe fyzicky. Díky tomu může využívat výhod poskytovaných společností Intersport ČR s.r.o. celá rodina včetně přátel.

Bezplatná a nezávazná služba

Zákaznickou kartu INTERSPORT lze používat bezplatně a z jejího používání nevyplývají žádné povinnosti. Využívání výhod v rámci zákaznické karty INTERSPORT lze kdykoliv písemně ukončit, např. prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu [email protected], v němž uvedete vaše zákaznické číslo a příslušné zákaznické údaje.

ELEKTRONICKÁ ARCHIVACE ÚČTENEK

Při každém Vašem nákupu se zákaznickou kartou Intersport Vám účtenku zarchivujeme po dobu dvou let a v případě potřeby ji pro Vás kdykoliv vyhledáme.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Informace o zpracování o ochraně osobních údajů společností Intersport ČR s.r.o. naleznete na internetové stránce Informace o zpracování osobních údajů

 

A jak zákaznickou kartu získat? Jednoduše! Stačí si jen vyzvednout registrační formulář v prodejně INTERSPORT označené symbolem iCARD, vyplnit a tam jej i odevzdat.
Vaše zákaznická karta platí ve všech prodejnách INTERSPORT v České republice, označených symbolem iCARD, jejichž přehled naleznete ZDE.