NovinkyIntersport Pardubice otevírá ve zbrusu novém

18.09.2018

Ještě lepší zážitek z nakupování čeká návštěvníky prodejny INTERSPORT v OC Palác Pardubice. Po téměř měsíční rekonstrukci se pardubická pobočka znovu otevřela a kromě široké nabídky sportovního zboží láká nyní i na moderní vzhled. Design prodejny nově klade důraz na spojení sportu s přírodou. Interiér obsahuje prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Slavnostní otevření proběhlo třetí zářijový víkend, v pátek 14. září. 


INTERSPORT v OC Central Most mění vzhled a přidává nové služby

13.08.2018

Prodejna INTERSPORT v OC Central Most se po téměř měsíční rekonstrukci znovu otevřela! Návštěvníky nově čeká moderní interiér, kterému vévodí prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Změnu inspiroval koncept designových prodejen rakouské mateřské firmy. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. srpna.Prodejna Tábor po rekonstrukci opět otevřena!

29.05.2018

Těšit se můžete na nový koncept inspirovaný Rakouskou mateřskou firmou.V Plzni jsme otevřeli druhou prodejnu v novém konceptu

12.04.2018

Otevřeli jsme již druhou prodejnu inspirovanou konceptem moderních prodejen rakouské mateřské firmy. Pro druhou rekonstrukci tohoto typu jsme vybrali prostory retail parku v OC Olympia Plzeň. Designovému interiéru nově vévodí outdoorové prvky jako dřevo kameny a imitace stromů.INTERSPORT modernizuje, v Letňanech otevřel první prodejnu v rakouském střihu

13.03.2018

Prodejce sportovního zboží INTERSPORT představil v Česku první prodejnu inspirovanou konceptem moderních prodejen rakouské mateřské firmy. Pro historicky první rekonstrukci tohoto typu vybrala společnost prostory v pražských Letňanech. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. března. Designovému interiéru nově vévodí outdoorové prvky jako dřevo kameny a imitace stromů.Sportovní hry na pláži: od plážového volejbalu po cross-boccia

08.06.2012

Léto je nejoblíbenějším ročním obdobím, což potvrzují různé ankety. Téměř každý sní o prosluněném dni u jezera, na koupališti či u moře. Doplňkem k podřimování na sluníčku mohou být plážové hry, které jsou zábavné a oživí vám krevní oběh.Co si s sebou mají vzít děti na tělocvik? Mají vhodný batoh do školy?

29.08.2011

Se začátkem školního roku přichází i starosti. Pečliví rodiče se snaží pořídit svým dětem každou potřebnou věc tak, aby jejich dítě školní docházku zahájilo úspěšně. K vybavení nepatří jen sešity nebo tužky, ale i vybavení na tělocvik. Co by s sebou děti na tělocvik měly mít a na co si dát pozor při výběru školního batohu, vám dnes prozradí blog Intersportu.


Jak si udržet postavu do plavek po celý podzim

17.09.2010

Chcete-li mít vypracovanou postavu i během podzimu, vyjdou vám nabídky fitness center vstříc novou nabídkou kurzů, které vám nejen pomohou udržet pěknou postavu, ale užijete si při nich i spoustu zábavy.