NIKE Jordan Fly Lockdown BG
Dětská halová obuv

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

Skladem

No. 361311311365

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

Nike

Dětská halová obuv NIKE Jordan Fly Lockdown BG

Sportovní boty pro starší děti vybavené legendárním tlumením Zoom Air, které poskytuje skvělý komfort. Lehká konstrukce umožňuje rychlou a pohotovou reakci. Původně byly navržené jako basketbalová obuv, ale můžete je klidně nosit i k běžnému oblečení. Mají tkaný textilní svršek pro dlouho trvající komfort a přiléhavé padnutí. Podešev má speciální design stehu, který poskytuje další podporu a vynikající trakci. 

  • svršek: kombinace syntetiky a textilu
  • podešev: gumová
  • tlumení: Zoom Air

Zoom Air
Technologie Nike Zoom Air využívá spojení stlačeného vzduchu a vnitřních vláken. Výsledkem je odpružené tlumení s bleskovou odezvou, které umožňuje rychlejší pohyb.

Zapínání šněrování
Značka Nike
Tlumení Zoom Air
Technologie Zoom Air
Svršek kombinace syntetiky a textilu
Podešev gumová
Hmotnost cca 0,67 kg

Vhodnou velikost obuvi můžete zjistit tak, že si obkreslíte chodidlo na papír, změříte jeho délku a následně v tabulce najdete odpovídající velikost dle rozměru chodidla (mondo point).

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

Volba odpovídající halové obuvi je důležitým předpokladem k dosažení optimálního výkonu.  S ohledem na druh sportu se obuv liší použitím technologií, zejména pro dosažení optimálního poměru tlumení a stability. Čím méně materiálu je v mezipodešvi, tím bude obuv stabilnější, ale méně tlumivá. Tyto vlastnosti oceníte zejména při rychlých změnách směru, akceleraci nebo brzdění například při florbalu. Modely s propracovanou technologií tlumení se naopak uplatní při dopadech z výskoku a zamezí nežádoucím otřesům celého těla (basketbal, volejbal). Všechny modely halové obuvi jsou pak opatřeny přilnavou nebarvící podešví.

K tomuto zboží si lidé kupují

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.