PŮJČOVNA KOL - PEC POD SNĚŽKOU

Pro výlety na kole po horách, ať už s celou rodinou nebo jen jednotlivci, máme to správné vybavení pro vaše nové zážitky. V Intersportu Rent si můžete půjčit kvalitní elektrokola nebo jiné sportovní vybavení pro letní sporty. Zažijte Krkonoše ze sedla kola!


VÝHODY, KTERÉ U NÁS ZÍSKÁTE:

  • vysoce kvalitní jízdní kola a elektrokola
  • kola vždy servisována profesionály
  • individuální nastavení kola před vaší túrou
  • 100% nabitá elektrokola pro neomezenou zábavu na kole
  • doporučení místních výletů na nejkrásnější místa v regionu

ONLINE REZERVACE

Neztrácejte čas ve frontě. Zarezervujte si své vybavení online a navíc se slevou 10 %! Náš rezervační systém se vás zeptá na všechny potřebné informace, vybavení pro vás nachystáme předem – na vás pak už bude jen otestovat, zda-li vše perfektně sedí, a vyrazit ven! Vybavení rezervované online si vyzvedněte do 10:00.Rezervační formulář

SPECIALIZOVANÝ OBCHOD PRO OUTDOOROVÉ AKTIVTIY

Chcete-li si užít sport v Krkonoších, nemělo by se zapomínat na kvalitní sportovní výstroj. V naší prodejně nabízíme veškeré sportovní potřeby a oblečení, které se vám na vaše toulky bude hodit. Najdete u nás špičkové značky jako Maloja, Dynafit, Crazy, Salewa a mnoho dalších, které vám poskytnou spolehlivost a komfort na vašich outdoorových výpravách. S výběrem vám poradí náš tým odborníků - sportovních nadšenců.