INTERSPORT app

S aplikací INTERSPORT máte všechny výhody zákaznické karty, nejnovější kupóny a vaše bonusové body na dosah ruky. Získejte ji nyní pro iOS nebo Android!

Založení zákaznické karty

Zákaznická karta je nutná pro sbírání a využívání všech výhod věrnostního systému. Můžete si ji založit v jedné z našich prodejen, online na našem e-shopu nebo pomocí naší aplikace a mít ji tak stále u sebe ve virtuální podobě.

Registrace v aplikaci nebo online účtu na našem e-shopu je nutná i přesto, že již máte svou fyzickou kartu z dřívější doby. Především proto, abyste si nastavili své heslo, pod kterým se budete přihlašovat.

Při vyplňování údajů, zejména data narození, dbejte prosím na přesný formát, který je uveden ve vzoru, včetně lomítek (den/měsíc/rok).

Jak propojím svou stávající kartu s aplikací?

Pokud již máte fyzickou zákaznickou kartu z jedné z našich prodejen, stačí ji při registraci v aplikaci nebo na online účtu na našich stránkách zadat do příslušného pole.

Jak fungují kupóny?

Všechny kupóny naleznete v mobilní aplikaci v sekci označené jako 'Kupóny'. Stačí je aktivovat před nákupem, nakoupit, a body navíc, které můžete využít při svém příštím nákupu, jsou vaše.

S digitální zákaznickou kartou už nikdy nepřijdete o žádné výhody

Získáváte body od utracení první koruny - online i v kamenných prodejnách

Exkluzivní kupóny pro registrované zákazníky se zákaznickou kartou

Nákupní historie se všemi nákupy uskutečněnými online i v prodejnách

Vyhledání všech INTERSPORT prodejen ve vašem okolí

... a mnoho dalších užitečných informací o vašem oblíbeném sportu