Způsoby dopravy

Osobní odběr v prodejnách

Zboží z našeho eshopu si můžete ZDARMA vyzvednout v kterékoli prodejně INTERSPORT, kde je skladem. Při volbě způsobu dopravy se po zvolení Osobního odběru zobrazí seznam prodejen, ve kterých je možné zboží vyzvednout.

Nezávazná rezervace zboží

Pokud si nejste jistí správným výběrem, zboží si můžete v prodejnách INTERSPORT nezávazně zarezervovat na 48h a až na místě se rozhodnout, zda si zboží zakoupíte. Dostupnost produktů v našich prodejnách zjistíte kliknutím na tlačítko „REZERVOVAT NA PRODEJNĚ“ na stránce s detailem vybraného produktu.

   
   

Česká pošta

Zboží si můžete nechat doručit na Vámi vybranou pobočku České pošty nebo přímo na Vaši adresu. Česká pošta obvykle doručuje balíky do 24h od předání zásilky. Zboží zasíláme pouze na území České republiky. 

 

Cena dopravy:

  • Při nákupu nad 2 000 Kč: ZDARMA

  • Při nákupu do 2 000 Kč: 89 Kč

 

BALÍK NA POŠTU

Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 30 kg na kteroukoli pobočku České pošty na území České republiky.
Sami si můžete zvolit, na které poště si zboží chcete vyzvednout.

BALÍK DO RUKY

Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 50 kg přímo na Vaši adresu. Zboží doručujeme pouze na území České republiky.

 

Avizování zásilek České pošty:

O průběžném stavu Vaší objednávky Vás budeme vždy informovat. Jakmile bude Vaše objednávka předána České poště, obdržíte e-mail s číslem zásilky a odkazem pro její sledování. O doručení balíčku Vás bude Česká pošta informovat.

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách České pošty: https://www.postaonline.cz/trackandtrace.   

   

PPL

Zboží si můžete nechat pohodlně doručit až k vám domů. Zásilková společnost PPL obvykle doručuje balíky do 24h od předání zásilky. Zboží zasíláme pouze na území České republiky. 

 

Cena dopravy:

  • Při nákupu nad 2 000 Kč: ZDARMA
  • Při nákupu do 2 000 Kč: 99 Kč

 

Doručení zboží:

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00.

 

Platba platební kartou:

Při převzetí zásilky se můžete rozhodnout, zda doběrečné zaplatíte hotově nebo platební kartou. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

 

Sledování zásilky:

Aktuální stav a detailní informace o zásilce (včetně výše dobírky, možnosti platby kartou, apod.) můžete sledovat na webových stánkách http://www.ppl.cz nebo prostřednictvím naší mobilní aplikace či mobilního webu http://m.ppl.cz ve svém telefonu.

 

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

Kontaktujte naši zákaznickou podporu:

Tel.: +420 261 221 170

E-mail: eshop@intersport.cz