Moderní střih Intersportu sluší. V Průhonicích otevírá designovou prodejnu

PRAHA, 23. 8. 2019 – Zboží vystavené v krásném prostředí, které inspiruje. Přesně o tom je koncept moderních prodejen, který Intersport Česká republika převzal od mateřské firmy v Rakousku. V tomto střihu společnost otevřela zbrusu novou prodejnu v pražských Průhonicích, a to ve čtvrtek 22. srpna. Průhonice se tak zařadily po bok měst, jako jsou Most, Pardubice, Opava a Plzeň, kde už designové prodejny úspěšně fungují.

"Jednotícím prvkem našich nových prodejen je příroda. Každá jedna určitým způsobem odkazuje k outdoorovým aktivitám, pohybu a zdravému životními stylu. Chtěli jsme vytvořit prostředí, ve kterém se lidé budou cítit příjemně. Koneckonců, kvalita obchodu se neposuzuje jen podle samotného sortimentu, ale také podle zkušenosti, kterou s ním zákazníci mají. Prostředí, příjemný vzdělaný personál, to vše hraje důležitou roli,“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti Intersport. Otevření proto doprovázela speciální akce. Pokud zákazníci nakoupili za nejméně 500 Kč, obdrželi u pokladny tričko jako dárek.

Prodejna má rozlohu celkem 1 068 m2. Tým tvoří 10 zaměstnanců, kteří kromě sportovních potřeb nabídnou zákazníkům i další doplňkové služby. Příchozí můžou využít dynamickou analýzu došlapuservis lyží a kol a nebo Boot Fitting.

Analýza došlapu zahrnuje krátký běh naboso na běžeckém pásu. Na základě toho odborný poradce doporučí vhodnou běžeckou obuv přímo na míru jednotlivce. V případě služby Boot Fitting jde o tvarování skeletu lyžařské obuvi přesně podle chodidel zákazníka. U lyží a kol nabízí pracovníci Intersportu profesionální seřízení a údržbu pro ještě lepší zážitky během sezóny.

Novou prodejnu naleznete na adrese U Makra 123, 251 01, Čestlice. Otevírací doba Po-Ne 9-21h.

 

O společnosti

Intersport je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Prodejny navíc nabízí servis sportovního vybavení, od opravy výpletů tenisových raket, přes opravu kol až po seřízení lyží. Zákazníkům jsou k dispozici odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci.

 

Kontakt

Kateřina Šafková
katerina.safkova@intersport.cz
724 447 773