UNDER ARMOUR Men's Entry Training Glove
pánské tréninkové rukavice

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

No. 1286003

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

Under Armour

Pánské tréninkové rukavice UNDER ARMOUR Men's Entry Training Glove

Pánské tréninkové rukavice jsou skvělé na fitness trénink. Technologie UA CoolSwitch s exluzivním povlakem na vnitřní straně rukavic s rychlým odvodem tepla a potu. Texturovaná látka vrchní části rukavic. Dlaň ze syntetické kůže poskytne vynikající ochranu a skvělý úchop. Elastický náramek kolem zápěstí pro pohodlné nošení. Froté panel pro utírání potu. 

  • technologie UA CoolSwitch
  • materiál: polyester, syntetická kůže, elastan, bavlna

UA CoolSwitch
Technologie využívá exkluzivní povlak na vnitřní straně, který odvádí teplo od pokožky a poskytuje tělu dlouhotrvající pohodu pro intenzivní trénink.

Značka Under Armour
Kód produktu 1286003
Materiál polyester, syntetická kůže, elastan, bavlna

Domácí fitness

Pokud uvažujete o možnosti cvičit a zvyšovat kondici kdykoliv v pohodlí domova jsou pro vás řešením stroje určené pro domácí posilovnu. Svojí konstrukcí a ergonomií odpovídají všem požadavkům uživatele, zároveň jsou ale lehčí a skladnější než ty profesionální určené do posiloven a fitness studií. Ať již hledáte alternativu jízdy na kole pro dlouhé zimní večery, nebo řešíte plnohodnotný běžecký trénink na běžeckém pásu naši specialisté Vám pomohou s volbou nejvhodnějšího modelu, který bude vyhovovat přesně Vaším požadavkům.

 

 

Rotopedy podobně jako při jízdě na kole, tak i na rotopedu zatěžujete zejména dolní končetiny. Rotopedy mohou výborně posloužit jako prostředek ke zvýšení fyzické kondice nebo rehabilitační pomůcka po operacích klubů. Stupeň zátěže lze u základních modelů nastavit manuálně, ostatní pak mají elektronické ovládání včetně přednastavených tréninkových programů. Monitorují vaši tepovou frekvenci a tím máte přehled o intenzitě zátěže.

 

 

 

Eliptické trenažery - zapojují při tréninku svalové skupiny horní i dolní části těla. Pohyb je plynulý a šetrný pro klouby. Stupeň zátěže lze u základních modelů nastavit manuálně, ostatní pak mají elektronické ovládání včetně přednastavených tréninkových programů. Snímání tepové frekvence dlaňovými senzory nebo z hrudního pásu.

 

 

 

 

Běžecké pásyjsou alternativou běhu nebo chůze v přírodě, disponují možností plynulé regulace rychlosti a sklonu. Top modely s výkonným motorem uspokojí i nároky výkonnostních běžců. Máme možnost sledovat tepovou frekvenci na monitoru, kde dochází k přenosu pomocí hrudního pásu.

 

 

 

 

 

Posilovací věže a lavicemultifunkční zařízení určené pro trénink jednotlivých svalových skupin.

 

 

 

 

Chcete cvičit a nemáte dostatečný prostor pro větší fitnessové stroje? Máme pro Vás řešení v podobě činek, švihadel, balančních a gymnastických míčů nebo speciálních podložek. Díky těmto pomůckám efektivně procvičíte celé tělo a nároky na jejich skladování jsou skutečně minimální.

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.