Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
Vrácení zboží do 14 dnů
Bezplatné vyzvednutí v prodejně

Ahoj, svaly zapoj!

697EBED50A53FC62D64F3E2D8F5C5A87.jpg

Ústředním prvkem kampaně je postava „horala“, který se objeví napříč všemi komunikačními kanály a jehož vzhled bude modifikován podle sezóny. Slogan „Ahoj, svaly zapoj“ má vzbuzovat chuť k pohybu, radost ze sportu a společných zážitků.

Novou marketingovou kampaní chceme vzbuzovat pozitivní emoce, být jasně rozpoznatelní a motivovat lidi k pohybu. Koncept vychází z rakouské kampaně „Servus, die Wadln“ a náš český slogan „Ahoj, svaly zapoj“ je modifikací této úspěšné rakouské kampaně.

Český slogan kombinuje velmi známý a běžně užívaný pozdrav mezi sportovci a slovní hříčku. Naším cílem bylo vytvořit srozumitelnou hlášku, která bude českému publiku blízká a dokáže se s ním ztotožnit. Zároveň jsme také chtěli vtipným způsobem poukázat na to, že na sport je vhodná doba vždy a pro každého, a proto se postava horala objevuje v různých nečekaných situacích. Věříme, že zejména připravovaná videa vás potěší.

Podoba „horala“ se bude přizpůsobovat ročním obdobím. V reklamních materiálech se potkáte s jeho dvěma tvářemi. Během zimních měsíců nosí huňatý kožich, na jaře se zase převlékne do „lehčího“ outfitu. Rádi bychom, abyste si našeho horala oblíbili a jeho mírně extravagantní vzhled si nezaměnitelně spojili se společností Intersport.

Horala a nový slogan budeme od listopadu používat napříč všemi komunikačními kanály a reklamními materiály – v televizi, na billboardech, v online prostředí ale i na prodejnách. I nadále platí, že s touto novou kampaní najdete v prodejnách Intersport i na e-shopu také mnoho zimních novinek. Skvělé a kvalitní produkty, které přímo vybízí k pobytu venku a užívání si krásné zimní přírody. Chceme vás motivovat k pohybu v přírodě a ukázat, že sportování spolu s přáteli nebo rodinou má i v dnešní době stále velký smysl.

Thumb image