Soutěž o pobyt v Rakousku

Bílé vrcholky hor a zamrzlá jezera se třpytí v jasném světle zimního slunce v oblasti Ausseerland Salzkammergut. Tradiční kroje a tradice se snoubí s přírodou, vkusem a životním stylem. Tento region je proto ideální kombinací pro odpočinek, při kterém můžete načerpat sílu a energii.Na své si zde přijdou všichni ti, kteří rádi tráví zimní dovolenou aktivně. Dva lyžařské areály - Tauplitz a Loser - zajišťují dokonalou zábavu na sjezdovkách. Milovníci běžeckého lyžování si přijdou na své na vysokohorských tratích Tauplitzalm a na rozsáhlé síti tras v okolí Bad Mitterndorf, stejně jako na vynikajících tratích v Grundlsee, Altaussee a Bad Aussee.

Při jízdě na saních tažených koňmi mezi horami a jezery nebo na sluneční terase patří požitek na první místo. Gastronomická a ubytovací zařízení ve všech svých podobách lákají k posezení a nabízejí skvělé regionální speciality.


Relaxace v příjemně teplé vodě lázní GrimmingTherme v Bad Mitterndorfu při pohledu na divoce romantickou siluetu Grimmingu je balzámem na duši. To platí i pro Narzissen Vital Resort v Bad Aussee. Jen silueta zde patří jinému vrcholu - Dachsteinu.Zimní tip z Ausseerlandu:

Náročné výstupy a zimní stezky fantastickými přírodními scenériemi - od Altaussee po Bad Mitterndorf. Více o oblasti Ausseerland Salzkammergut: www.ausseerland.at.


Výhry v soutěži:

2x lyžařský pobyt pro 2 osoby – každý pobyt zahrnuje ubytovaní na 4 dny / 3 noci pro 2 osoby ve 4* hotelu s polopenzí včetně dvou skipasů v rakouské oblasti Ausseerland Salzkammergut.

(Pobytový voucher platí 1 rok, čerpání možné nejpozději do 03/2024, kromě rakouských svátků a hlavních prázdnin. Pobyt je kromě dopravy. Termín čerpání bude upřesněn mezi výhercem a poskytovatelem pobytu, dle volných kapacit partnerského hotelu.)Pro účast v soutěži o lyžařský pobyt pro dva včetně skipasů vám stačí na sociální sítě napsat odpověď na naše otázky - na každé z jmenovaných sociálních sítí budeme hrát o 1 pobyt.

Sledujte soutěž na našich kanálech facebook.com/INTERSPORT.CZ/ a instagram.com/intersport.cz/.

Soutěžíme od 13.1. do 10.2. 2023.
Fotografie: © TVB-Ausseerland-Salzkammergut/ Katrin Kerschbaumer