Soutěž o tři zimní pobyty v Rakousku!

Vyhrajte jeden z lyžařských pobytů pro dvě osoby v hotelu Lamark**** v Zillertalských Alpách.

FREERIDING V ZILLERTALU

DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ TAM, KDE KONČÍ SJEZDOVKY...Zillertal je jednou z předních destinací zimních sportů v Alpách. Lyžařská oblast s celkem 544 kilometry sjezdovek nabízí nefalšovanou zábavu na sněhu. Ať už na krásných rodinných sjezdovkách nebo na dlouhých náročných sjezdovkách do údolí - Zillertal nabízí ideální podmínky a perfektně upravené sjezdovky pro všechny milovníky zimních sportů. Pro odvážlivce, kteří hledají dobrodružství, jsou zde četné snowparky a akční zábavné tratě i výjimečné freeridové trasy.

Rozmanitost je obrovská a Zillertal nabízí po celou sezónu vynikající podmínky pro milovníky prašanu.

V duchu dobrodružství se obecně doporučuje podnikat freeridové výlety pouze s průvodcem. Freeriding v zimním terénu je křehkým balancováním mezi úchvatnou přírodní krajinou, adrenalinem a potenciálním nebezpečím. Proto by si měl každý, kdo chce prozkoumat nepřipravený terén v backcountry, ale nemá žádné zkušenosti, rozhodně najmout profesionálního freeridového průvodce - vyplatí se to, zejména kvůli fantastickým skrytým místům.Pro ty, kteří nechtějí používat turistické lyže, je možné se na nejvyšší vrcholy pohodlně dostat také lanovkou. Superskipass Zillertal zahrnuje přístup ke všem lanovkám v Zillertalu i ke všem skibusům, takže můžete zažít radost z lyžování v hlubokém sněhu v celém údolí.
Zillertalský Superskipass je nejlepší vstupenkou pro lyžařskou zábavu v Zillertalu. Permanentka platí od začátku prosince do poloviny dubna na všech 544 kilometrech dobře upravených sjezdovek a 180 vlecích ve čtyřech hlavních lyžařských oblastech (Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch, Zillertal Arena, Mayrhofner Bergbahnen - Mountopolis, Ski & Gletscherwelt Zillertal 3000).

Více o regionu na www.zillertal.at.

Výhry v soutěži:

3x lyžařský pobyt v regionu Zillertal – každý z pobytů zahrnuje ubytovaní s polopenzí pro dvě osoby na 2noci v hotelu Lamark****
včetně dvou skipasů v Zillertalských Alpách.

Čerpání pobytu je možné nejpozději do 1.3.2025, pobyt je kromě dopravy. Termín čerpání bude upřesněn mezi výhercem a poskytovatelem pobytu, dle volných kapacit partnerského hotelu.


KULINÁŘSKÝ KLENOT V HOCHFÜGENU

Hotel Lamark je zasazen do idylického Hochfügenu a přímo na sjezdovce čeká na milovníky zimních sportů a znalce prvotřídní servis, exkluzivní inclusive služby a bezkonkurenční kulinářské zážitky. Renomovaný šéfkuchař Alexander Fankhauser potěší vaše chuťové pohárky svými kulinářskými výtvory, večer vám nabídne pětichodové gurmánské menu dle vašeho výběru a bohatou snídani formou bufetu, odpoledne si můžete vychutnat každodenní lyžařskou svačinu se sladkými i slanými pochoutkami.

K relaxaci vás zvou lázně Lamark SPA s krytým bazénem, parními lázněmi, saunami, panoramatickou relaxační místností, infračervenou kabinou a fitness centrem. V elegantních pokojích na hosty čeká kosmetika Pure-Herbes a pro lyžařské vybavení je k dispozici úschovna s vyhříváním lyžařských bot. Nabídku doplňuje bezplatné parkoviště před hotelem.

Objevte zimní svět v hotelu Lamark, kde luxus, potěšení a dobrodružství tvoří harmonickou symfonii!

Dotazy k rezervaci na [email protected], další informace na www.lamark.at.Pro účast v soutěži o 3-denní lyžařský pobyt pro 2 osoby v regionu Zillertal vám stačí na sociální sítě napsat odpověď na naše otázky.

Sledujte soutěž na našich kanálech facebook.com/INTERSPORT.CZ/ a instagram.com/intersport.cz/.

Soutěžíme od 5.2. 2024 do 27.2. 2024.
Foto: © Zillertaltourismus / TomKlocker / MaxDraeger