VYZVEDNĚTE SI SVOJI KARTU PLNOU VÝHOD

Bonus za nákupy až do výše 3 %

Čím více se svou zákaznickou kartou v prodejnách INTERSPORT nakupujete, tím vyšší bude po roce částka na vaší bonusové poukázce, kterou od nás obdržíte do 31. 10. každého roku. Částka na bonusové poukázce je počítána z hodnoty nakoupeného zboží za období 1. 9. – 31.8. Bonusovou poukázku lze uplatnit kdykoli do 31. 8. následujícího roku.

Pokud za rok nakoupíte:

  • za 5 000 - 9 999 Kč, získáte bonus odpovídající 2 % z ročních nákupů
  • za 10 000 - 14 999 Kč, získáte bonus odpovídající 2,5 % z ročních nákupů
  • za 15 000 Kč a více, získáte bonus odpovídající 3 % z ročních nákupů

Částka se načítá při každém nákupu včetně akčních a výprodejových nabídek. Nevztahuje se na nákup dárkových poukázek.

Bonusovou poukázku není možné vyplatit v hotovosti, nevztahuje se na zlevněné zboží a zboží ve výprodeji a nelze ji rovněž využít na nákup dárkových poukázek a nákup v e-shopu INTERSPORT.

Společnost INTERSPORT ČR s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky čerpání bonusu za nákupy v síti prodejen INTERSPORT v České republice zapojených do věrnostního programu. Aktuální podmínky pro výpočet bonusu najdete na stránkách intersport.cz.

Exkluzivní, limitované nabídky po celý rok

Během celého roku připravujeme mnoho exkluzivních nabídek pouze pro držitele zákaznické karty. Informace o připravovaných akcích zasíláme emailem nebo poštou, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři!

Jedna karta pro celou rodinu

Na tuto zákaznickou kartu mohou načítat nákupy i vaši rodinní příslušníci či přátelé. Stačí na pokladně nahlásit jméno vlastníka karty, jeho bydliště či číslo karty. Kartu není nutné mít u sebe fyzicky. Díky tomu může využívat výhod poskytovaných společností INTERSPORT ČR s.r.o. celá rodina včetně přátel.

Sleva pro mládež

16letým až 18letým zákazníkům poskytujeme se založením zákaznické karty jednou za 6 měsíců (vždy v červnu a v prosinci) slevu na oblíbený produkt* odpovídající jejich věku (16%, 17% nebo 18%). Slevové poukázky obdrží na svůj email.

*Neplatí na zboží z letáků a slevových knížek, nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami a slevovými kupony, neplatí na kola včetně odrážedel, fitness stroje, dárkové poukázky, servis a sortiment značky Kostka a Crusis.

Bezplatná a nezávazná služba

Zákaznickou kartu INTERSPORT lze používat bezplatně a z jejího používání nevyplývají žádné povinnosti. Využívání výhod v rámci zákaznické karty INTERSPORT lze kdykoliv písemně ukončit, např. prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu intersport@intersport.cz, v němž uvedete vaše zákaznické číslo a příslušné zákaznické údaje.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Informace o zpracování o ochraně osobních údajů společností INTERSPORT ČR s.r.o. naleznete na internetové stránce https://www.intersport.cz/ochrana-osobnich-udaju

 

A jak zákaznickou kartu získat? Jednoduše! Stačí si jen vyzvednout registrační formulář v prodejně INTERSPORT označené symbolem iCARD, vyplnit a tam jej i odevzdat.
Vaše zákaznická karta platí ve všech prodejnách INTERSPORT v České republice, označených symbolem iCARD, jejichž seznam naleznete na https://eshop.intersport.cz/prodejny.