• Rychlé dodání
  • Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč
  • Poradíme vám

ANALÝZA POSEDU NA KOLE

Jízda na kole patří k nejoblíbenějším sportovním činnostem. Někdy je však provázena nepříjemnými projevy, například bolestí v kolenou nebo v zádech, tuhnutím šíje. Častou příčinou je nepřizpůsobení kola tělu a kondici cyklisty. A to je chyba, protože každé kolo je nutné nastavit podle individuálních potřeb jeho uživatele. Jedině tak je zajištěn dokonalý komfort i kvalitní sportovní výkony.

V prodejně INTERSPORT v OC Letňany si proto můžete sami na speciálním měřicím trenažéru nechat optimálně nastavit své kolo. Jak takový proces probíhá?

Své kolo si přivezete do prodejny. Na měřicím trenažéru se kolo upevní a vy na něm chvíli jedete, přičemž Vaše pohyby zaznamená kamera. Z videozáznamu pak specialisté dokáží pomocí počítačového softwaru analyzovat polohu Vašeho těla při jízdě a působení různých sil. Na základě modelových nastavení jsou poté schopni určit, zda je poloha Vašeho těla při jízdě optimální či nikoli. V případě nesrovnalostí Vám kolo správně nastaví. Uvidíte, že se pak na kole budete cítit daleko lépe a každá cesta či trénink bude mnohem jednodušší.