Prodejny INTERSPORT dočasně uzavřeny. E-shop je v provozu

 

Uzavření prodejen

S ohledem na usnesení vlády ČR jsou od 14.3. všechny prodejny INTERSPORT až do odvolání uzavřeny. Internetový obchod zůstává v provozu a Vaše sportovní zboží Vám rádi doručíme domů.

 

Rezervace a objednávky s osobním odběrem

Vzhledem k současné situaci není v tuto chvíli možné vyzvednout objednané sportovní zboží osobně na prodejně. Objednávku s osobním odběrem si můžete vytvořit, k vyzvednutí bude připravena neprodleně po skončení mimořádných opatření. Výjimku tvoří prodejny INTERSPORT Kladno, Klatovy, Litoměřice a Tábor, které nemají výdej zboží přerušen.

Dříve vytvořené rezervace a objednávky s osobním odběrem na prodejně byly prodlouženy. Pokud si chcete místo osobního odběru nechat doručit vybrané zboží domů, můžete si vytvořit novou objednávku s doručením na adresu a původní objednávku stornovat - stačí, když nám to dáte vědět na náš zákaznický servis eshop@intersport.cz

 

Doručení domů

K Vám domů doručíme všechny objednávky nad 1000,- bez poplatku za poštovné. Pro ochranu Vaši i doručovatele důrazně doporučujeme využít platbu předem kartou / převodem, aby byl minimalizován osobní kontakt při převzetí.

 

Vrácení zboží a reklamace

Nechte si prosím zatím zboží pro vrácení nebo reklamaci u sebe. Lhůty pro vrácení (běžně 14 dní) i reklamaci (běžně 24 měsíců) Vám budou prodlouženy o dobu uzavření prodejen. Vzhledem k uzavření prodejen není nyní možné vrátit, vyměnit, nebo reklamovat zboží osobně a bohužel ani poštou - balík by neměl kdo převzít a vrátil by se Vám zpět. V případě dotazů se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis eshop@intersport.cz.

 

S ohledem na situaci vzniklou v důsledku šíření koronaviru nám vyřízení Vaší objednávky může trvat delší dobu. Za komplikace a omezení se omlouváme.

 

Váš INTERSPORT