PRO TOUCH Rebel 3 M
pánská halová obuv

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

No. 3674278

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

Pro Touch

Pánská halová obuv PRO TOUCH Rebel 3 M

Pánská halová obuv ze syntetické kůže Pro Tect odolné vůči oděru. Navržena s ohledem na zvláštní potřeby nohy s vložkou B-Shape. Pokročilý materiál podešve Dura Grip pro lepší přilnavost a odolnost. Tvarovaná podpora klenby Control Bridge podpoří správné usazení nohy a tím zvýší výkon. Mezipodešev Cushion Fit spolehlivě absorbuje nárazy a poskytuje vysoký komfort. 

 • technologie: B-Shape, Dura Grip, Pro Tect, Control Bridge, Cushion Fit
 • materiál: svrchní - mesh, syntetika, TPU, podrážka - guma

B-Shape
Odolná vložka EVA, která poskytuje větší pohodlí. Pro uživatele se speciálními potřebami, může být stélka B-Shape vyjmuta a nahrazena ortopedickou vložkou.

Dura Grip
Materiál podrážky poskytuje lepší přilnavost a vysokou odolnost.

Pro Tect
Syntetický kožený materiál se speciální technologií proti oděru, která zvyšuje trvanlivost obuvi a zaručuje lepší ochranu před nárazy. 

Control Bridge
Tvarovaná podpora oblouku chodidla, která zlepšuje stabilitu kolem střední části chodidla a zároveň snižuje celkovou hmotnost boty.

Cushion Fit
Konstrukce mezipodešve navržená tak, aby spolehlivě absorbovala nárazy a poskytovala vysoký komfort. Hmotnost Cushion Fit mezipodešve byla významně snížena, aniž by byla ohrožena její životnost.

Značka Pro Touch

Vhodnou velikost obuvi můžete zjistit tak, že si obkreslíte chodidlo na papír, změříte jeho délku a následně v tabulce najdete odpovídající velikost dle rozměru chodidla (mondo point).

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

Volba odpovídající halové obuvi je důležitým předpokladem k dosažení optimálního výkonu.  S ohledem na druh sportu se obuv liší použitím technologií, zejména pro dosažení optimálního poměru tlumení a stability. Čím méně materiálu je v mezipodešvi, tím bude obuv stabilnější, ale méně tlumivá. Tyto vlastnosti oceníte zejména při rychlých změnách směru, akceleraci nebo brzdění například při florbalu. Modely s propracovanou technologií tlumení se naopak uplatní při dopadech z výskoku a zamezí nežádoucím otřesům celého těla (basketbal, volejbal). Všechny modely halové obuvi jsou pak opatřeny přilnavou nebarvící podešví.

K tomuto zboží si lidé kupují

 • PRO TOUCH Lakis

  PRO TOUCH Lakis

  75 Kč
 • LASTING RUN

  LASTING RUN

  129 Kč
 • McKINLEY New Teslin Jrs

  McKINLEY New Teslin Jrs

  místo 179 Kč
  119 Kč
Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.