PRO TOUCH Rebel 3 Jr. Lace
dětská halová obuv

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

No. 3672076

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

Pro Touch

Dětská halová obuv PRO TOUCH Rebel 3 Jr. Lace

Dětská halová obuv ze syntetické kůže Pro Tect odolné vůči oděru. Navržena s ohledem na zvláštní potřeby dětské nohy s vložkou B-Shape. Pokročilý materiál podešve Dura Grip pro lepší přilnavost a odolnost. Tvarovaná podpora klenby Control Bridge podpoří správné usazení nohy a tím zvýší výkon. 

  • technologie: B-Shape, Dura Grip, Kids Fit, Pro TectControl Bridge
  • materiál: svrchní - mesh, syntetika, TPU, mezipodešev a podrážka - TPR

B-Shape
Odolná vložka EVA, která poskytuje větší pohodlí. Pro uživatele se speciálními potřebami, může být stélka B-Shape vyjmuta a nahrazena ortopedickou vložkou.

Dura Grip
Materiál podrážky poskytuje lepší přilnavost a vysokou odolnost.

Kids Fit
Vložka pro správné měření velikosti nohy dětí.

Pro Tect
Syntetický kožený materiál se speciální technologií proti oděru, která zvyšuje trvanlivost obuvi a zaručuje lepší ochranu před nárazy. 

Control Bridge
Tvarovaná podpora oblouku chodidla, která zlepšuje stabilitu kolem střední části chodidla a zároveň snižuje celkovou hmotnost boty.
 


 

 

Značka Pro Touch

Vhodnou velikost obuvi můžete zjistit tak, že si obkreslíte chodidlo na papír, změříte jeho délku a následně v tabulce najdete odpovídající velikost dle rozměru chodidla (mondo point).

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

Volba odpovídající halové obuvi je důležitým předpokladem k dosažení optimálního výkonu.  S ohledem na druh sportu se obuv liší použitím technologií, zejména pro dosažení optimálního poměru tlumení a stability. Čím méně materiálu je v mezipodešvi, tím bude obuv stabilnější, ale méně tlumivá. Tyto vlastnosti oceníte zejména při rychlých změnách směru, akceleraci nebo brzdění například při florbalu. Modely s propracovanou technologií tlumení se naopak uplatní při dopadech z výskoku a zamezí nežádoucím otřesům celého těla (basketbal, volejbal). Všechny modely halové obuvi jsou pak opatřeny přilnavou nebarvící podešví.

K tomuto zboží si lidé kupují

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.