undefined
undefined

OBJEVUJTE NOVÉ OUTDOOROVÉ ZNAČKY

Vzhledem k tomu, že outdoorové sporty mají velmi odlišné požadavky, je důležité si předem promyslet, jaké oblečení je pro vaší cestu nezbytné.

CMP

Značka CMP znamená Campagnolo. Tato moderní italská značka specializující se na výrobu vybavení pro cyklistiku, včetně komponentů pro silniční a horská kola, cyklistického oblečení a dalších doplňků.

Martini

Kdo nosí značku Martini, nosí prvotřídní kvalitu vyrobenou v Evropě. Martini znamená také vášeň pro sport. Tato rakouská značka by měla být známá všem, kteří se vášnivě věnují outdoorovým sportům. V INTERSPORTU najdete velký výběr turistického vybavení a kvalitního lyžařského vybavení od Martini Sportswear.

ORTOVOX

ORTOVOX znamená nejvyšší možnou ochranu na horách - od roku 1980. Batohy a technické oblečení s vlnou pro všechna roční období, ať už se chystáte na skiaply, do freeridu nebo na vysokohorské túry.

luhta

Kombinace módního decentního designu, funkčnosti a vysoce kvalitních materiálů je charakteristickým znakem tradičního finského výrobce Luhta. Skandinávský původ značky slibuje také osvědčené zkušenosti s výrobou oblečení odolného vůči povětrnostním vlivům. Od roku 1907 je Luhta zárukou jedinečné symbiózy stylu a sportovní praktičnosti. Kromě námořnického podpisu v každodenním designu doplňuje řadu Luhta outdoorové a vysokohorské sportovní oblečení.

columbia

Columbia se z malé rodinné firmy rozrostla na jednu z největších značek outdoorového oblečení na světě a předního distributora outdoorového a lyžařského oblečení ve Spojených státech. Je to především vývoj a výroba, které udělaly z Columbie lídra.

Jack Wolfskin

Inovace, vysoká kvalita a optimální funkčnost charakterizují produkty JACK WOLFSKIN. Jednou z nejvýraznějších technologií JACK WOLFSKIN je ochrana proti povětrnostním vlivům TEXAPORE. Outdoorové oblečení s touto speciální technologií je větruvzdorné, voděodolné a prodyšné. TEXAPORE ECOSPHERE je první 100% recyklovaná membrána vyrobená z odřezků a nabízí optimální ochranu proti povětrnostním vlivům s vodním sloupcem 20 000 mm.