Otevřeli jsme zrekonstruovanou prodejnu v Liberci

PRAHA, 15. 10. 2019 – Měsíc rekonstrukcí je u konce. Intersport v den 15. října znovuotevřel prodejnu v libereckém OC Nisa. Návštěvníci se tak mohou těšit nejen na pestrý sortiment a kvalitní servis, ale také na moderní design.

Inspirace, příjemné prostředí a skvělá nákupní zkušenost. Přesně to čeká každého, kdo navštíví přestavěnou prodejnu Intersport v OC Nisa. Zákazníci zde mohou nakoupit sportovní vybavení od těch nejlepších světových značek nebo využít některou z celé řady dostupných služeb. Mezi ně patří servis kol, in-line bruslí, skateboardů, lyží a snowboardů. K dispozici je analýza došlapu, která umožňuje výběr běžecké obuvi na míru. Liberecká prodejna se může pochlubit také testcentrem elektrokol, kde je možné vypůjčit si elektrokola značek Author a Genesis na 24 hodin. 

Příroda a zdravý životní styl

Zrekonstruovaná prodejna má celkem 1 317,14 m2, z toho je 1 005 m2 prodejní plochy. Tým tvoří 10 zaměstnanců. Zboží je vystaveno v atraktivním prostředí, které využívá prvky jako kameny a dřevo.

„Jednotícím prvkem našich nových prodejen je příroda. Každá jedna určitým způsobem odkazuje k outdoorovým aktivitám a zdravému životnímu stylu. Chtěli jsme, aby se u nás lidé cítili příjemně. Koneckonců, kvalita obchodu se neposuzuje jen podle samotného sortimentu, ale také podle zkušenosti, kterou s ním zákazníci mají. Prostředí, ochotný vzdělaný personál, to vše hraje důležitou roli,“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti Intersport.

„V současné době probíhá další rekonstrukce v Jablonci. Celý projekt modernizace je běh na dlouhou trať, ale ohlasy, které na nové prodejny máme, potvrzují, že běžíme správným směrem,“ dodává Martin Palarčík.

 

O společnosti

Intersport je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Prodejny navíc nabízí servis sportovního vybavení, od opravy výpletů tenisových raket, přes opravu kol až po seřízení lyží. Zákazníkům jsou k dispozici odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci.

 

Kontakt

Kateřina Šafková
katerina.safkova@intersport.cz
724 447 773