MIZUNO Wave Ghost W
dámská halová obuv

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

Skladem

No. 367318500085

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

Mizuno

Dámská halová obuv MIZUNO Wave Ghost W

Dámská halová obuv pro sportovce hledající dynamické a lehké obutí. Vhodná na házenou, florbal a raketové sporty. Podešev Dynamotion™ Groove zajišťuje flexibilitu a stabilitu při laterálních pohybech. Prodyšný AIRmesh svrchní materiál s vnějším zpevněním pro pohodlí a podporu chodidla. Anatomicky tvarovaná vyjímatelná stélka Removable INSOCK tlumí nárazy a přispívá ke komfortu při nošení. Paralelní vlnová deska Mizuno Wave nabízí dynamické tlumení a stabilitu. K většímu odrazu dopomůže technologie SR Touch v přední části chodidla. Gumová podešev nezanechává žádné stopy a kvalitně drží při každém pohybu.

  • technologie AIRmesh, Dynamotion Groove, Mizuno Wave, Removable INSOCK, SR Touch
  • materiál: svršek - mesh, podrážka - guma

AIRmesh
​Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.

Dynamotion Groove
Inovativní konstrukce podešve, která využívá speciálně navržené flexní drážky pro zlepšení stability a pohyblivosti na hřišti.

Mizuno Wave
Umístěním desky do podešve dosáhlo Mizuno spojení tlumení a stability. Základní deska Mizuno Wave pohlcuje a rozptyluje nárazy a poskytuje vynikající tlumení.

Removable INSOCK
Anatomicky tvarovaná vyjímatelná stélka tlumí nárazy a přispívá ke komfortu při nošení.

SR Touch
Nový, lehčí a dokonalejší materiál "s pamětí". Pohlcuje nárazy a napomáhá plynulému přechodu z fáze nárazové do fáze odrazové.

Značka Mizuno
Hmotnost cca 0,46 kg

Volba odpovídající halové obuvi je důležitým předpokladem k dosažení optimálního výkonu.  S ohledem na druh sportu se obuv liší použitím technologií, zejména pro dosažení optimálního poměru tlumení a stability. Čím méně materiálu je v mezipodešvi, tím bude obuv stabilnější, ale méně tlumivá. Tyto vlastnosti oceníte zejména při rychlých změnách směru, akceleraci nebo brzdění například při florbalu. Modely s propracovanou technologií tlumení se naopak uplatní při dopadech z výskoku a zamezí nežádoucím otřesům celého těla (basketbal, volejbal). Všechny modely halové obuvi jsou pak opatřeny přilnavou nebarvící podešví.

Vhodnou velikost obuvi můžete zjistit tak, že si obkreslíte chodidlo na papír, změříte jeho délku a následně v tabulce najdete odpovídající velikost dle rozměru chodidla (mondo point).

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

K tomuto zboží si lidé kupují

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.