POSKYTOVÁNÍ ZÁRUK

Nákup u firmy INTERSPORT znamená bezstarostný nákup po celém světě. Neboť ve více než 5.500 obchodech ve 40 zemích se zákazníci mohou spolehnout na optimální poradenství, podporu a servisní služby.

 

Neodpovídá-li produkt zakoupený v prodejně INTERSPORT očekávání zákazníka, během 4 týdnů ode dne zakoupení výrobek bez problémů vyměníme. Výrobek nesmí být poškozen a musí být funkční.

 

Nalezne-li zákazník do 7 dnů v republice v jiné prodejně identický produkt (stejný model, velikost, barva) za prokazatelně nižší cenu, vyplatíme mu cenový rozdíl v hotovosti. Výjimku tvoří nabídky z internetových médií a mobilních služeb jakož i výprodejové akce.

 

U nás Vám poradí nejlépe vzdělaní prodejní poradci, kteří pravidelně absolvují produktová a odborná školení. Disponují tak praktickými zkušenostmi v mnoha druzích sportu. Pokud nebude poradenství odpovídat Vašemu  očekávání, obraťte se na místě na vedoucího prodejny.

 

Jako celosvětově největší obchod se sportovním zbožím nabízíme nejlepší světové značky ve všech kategoriích a zaručujeme nejlepší výběr sportovního vybavení a oblečení.