McKINLEY Snow Kids Corey II
dětská zimní kombinéza

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

No. 8700000

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

McKinley

Dětská zimní kombinéza McKINLEY Snow Kids Corey II

Tato zimní kombinéza je určena k tomu, aby udržela malé dobrodruhy v teple a suchu. Je vybavena řadou funkčních prvků, které zajišťují maximální pohodlí po celý den. Tvarované lokty a kolena pro prvotřídní padnutí a volnost pohybu. Integrovaný elastický pás v dolní části nohavic při vytažení přes lyžařskou obuv chrání uživatele před sněhem, špínou nebo vodou. Zcela elastický pas poskytuje pohodlí a navíc je vyrobený z hřejivého materiálu, který udržuje tělesné teplo. Kombinéza je dále vybavena pevnou stohovatelnou kapucí, která se dá složit do kapsy integrované v límci, a dvojitou klopou, která jednak zabraňuje vniknutí sněhu, deště či větru dovnitř kombinézy, a zároveň udržuje tělesné teplo.

  • technologie PFC-free

PFC-free
Ekologicky šetrná povrchová úprava bez PCF je udržitelná, vysoce trvanlivá a obnovitelná vodoodpudivá úprava z 60% obnovitelného zdroje. Tkaniny ošetřené PFC fluorouhlovodíky jsou trvanlivé repelenty, suché o 50% rychleji než neošetřené tkaniny a současně umožňují nezměněnou prodyšnost. Bez PFC, ekologicky šetrné. Obnovitelná vodovzdorná povrchová úprava.

Značka McKinley
Kód produktu 8700000

Dětské oblečení

Tabulkové míry jsou míry tělesné. Při zjišťování vašich tělesných rozměrů musí být vaše tělo ve stoje v přirozené, klidné poloze. Při měření nezatahujte břicho, nenapínejte, nebo naopak nestahujte svaly.

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.