undefined
undefined

FUNKČNÍ VYBAVENÍ PRO MILOVNÍKY HOR

Značka McKINLEY představuje odolnost v drsných podmínkách. Oblečení pro každého příznivce putování v přírodě. Nezáleží na tom, zda jdete s batohem a stanem podél modravých jezer nebo stezkou v zasněžených horách. Pokud hledáte dobrodružství, musíte být připraveni.

S AQUAMAX V SUCHU I ZA SILNÉHO DEŠTĚ

Technologie AQUAMAX chrání před větrem a počasím a spolehlivě udržuje tělo v suchu i za silného deště. Vysoká prodyšnost materiálu také pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Optimální ochrana pro každý typ činnosti. Tkaniny AQUAMAX mají vodoodpudivou úpravu bez obsahu PFC.

undefined
undefined

ODOLNOST V RŮZNÝCH POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNKÁCH

Použité technologie vás bezpečně ochrání i v proměnlivých povětrnostních podmínkách. Jak se říká, neexistuje špatné počasí, ale pouze špatné vybavení. Nyní vám již nic nebrání vyrazit ven a užít si vaše toulky přírodou naplno.

VENTMAX - VĚTRUVZDORNOST A PRODYŠNOST

Technologie VENTMAX udržuje tělo příjemně v teple při outdoorových aktivitách všeho druhu, reguluje tělesnou teplotu a předchází zbytečnému pocení. Je větruvzdorná, prodyšná a díky použití měkkých materiálů obzvláště pohodlná na nošení.

undefined
undefined

OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ PRO CELOU RODINU

McKINLEY myslí i na nejmenší výletníky. Nepromokavé bundy a kalhoty, fleecové mikiny i outdoorové boty budou vašim dětem oporou od prvních turistických krůčků.

AQUABASE - OHRANA PŘED VĚTREM A VODOU

Spolehlivý společník pro volný čas: Vodotěsná a větruodolná technologie AQUABASE nabízí optimální ochranu za proměnlivých povětrnostních podmínek. Během volnočasových aktivit a lehkých sportovních aktivit speciální povrchová úprava materiálu zajišťuje, že vlhkost a chlad nemohou pronikat k tělu.