NEJLEPŠÍ TECHNOLOGIE, FÉROVÁ CENA

Kola GENESIS nabízí vše: e-kola, horská kola, trekingová kola, městská kola, krosová kola i kola pro děti a mládež. Pečlivý výběr všech komponentů, dobře koordinované odpružené vidlice a mnoho malých detailů činí kola GENESIS jednoduše nezaměnitelnými. Dostupné výhradně v INTERSPORTU.

Kola GENESIS dominují v testu kvality

S nadprůměrným hodnocením v kategorii cena/výkon patří GENESIS mezi 3 nejlepší v aktuálním testu kvality „Značky jízdních kol a elektrokol“ je jedním z vítězů loňských cen za kvalitu na trhu. Špičková technologie za férovou cenu, to je to, co přesvědčí profesionální i amatérské sportovce o exkluzivní značce kol v INTERSPORTU.

Oblečení a doplňky

Pro dokonalý pocit z jízdy potřebujete krom kola také správné doplňky a funkční oblečení, aby vám při další cyklistické cestě nic nestálo v cestě.

Vybíráte kolo?

Chceme, abyste si jízdu na kole GENESIS užívali co nejvíce. Navštivte proto naší poradnu, kde se dozvíte, jaké komponenty jsou důležité při výběru nového kola a také, které kolo je pro vás nejvhodnější.

První kolo? Hlavní je váha!

Vybudování radosti z jízdy na kole nemusí být pro ty nejmenší jednoduché. První metry jsou těžké a v tomto hraje důležitou roli váha kola. Lehká kola zaručují maximální potěšení z jízdy díky ultralehkým přídavným zařízením a hliníkově optimalizovanému rámu. Kola jsou vybavena plynulým řazením a nastavitelným brzdným dosahem a jsou dokonale přizpůsobena potřebám dětí. Ergonomie vhodná pro děti spolu se sníženou hmotností všech komponentů zajišťují především bezpečnou cestu.