FISCHER Pro Tour
Běžkařská obuv

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

No. 3120197

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

Fischer

Obuv pro běžecké lyžování FISCHER Pro Tour

Vychutnejte si pohodlí běžeckého lyžování s pánskými běžkařskými botami Pro Tour. Hlavní důraz je kladen na komfort a užitečnost. Tyto boty na běžky vás udrží v teple a suchu, a na výletech vám tak v cestě nebude stát nic, bez ohledu na počasí. Anatomický tvarovaný opatek, který je velmi lehký a individuálně tepelně tvarovatelný.

 • anatomický tvarovaný opatek
 • kryt šněrování Lace Cover
 • impregnace Cleansport NXT
 • izolace Comfort Guard
 • Fischer Fresh
 • podrážka - T4 2-barevná, PU
 • tvrdost boty - soft (měkká)
 • typ vázání: NNN

CLEANSPORT NXT
Speciální impregnace vnitřní vložky. Systém užitečných mikrobů a enzymů zajišťuje i bez chemie, že zápach nemá žádnou šanci.

COMFORT GUARD
Velice lehký, vodu odpuzující izolační materiál se stará o zvýšenou tepelnou ochranu v oblasti špičky a prstů u nohou.

LACE COVER
Kryty šněrování zvyšují ochranu proti sněhu a přinášejí pocit pohodlí a tepla.

FISCHER FRESH
Zatočí s nepříjemným zápachem: zajišťuje dlouhotrvající čerstvost běžecké boty a nabízí i po mnohočetném použití neutrální vůni a příjemné klima.

Značka Fischer
Kód produktu 3120197
Funkce COMFORT GUARD, CLEANSPORT NXT, LACE COVER, FISCHER FRESH

Boty na běžky

Při výběru je vždy nutné dát pozor na volbu správné velikosti s ohledem na styl a výkonnostní ambice běžkaře. Jednoduše řečeno – rekreační bota může být větší tak, aby poskytla dostatek komfortu, sportovní naopak musí dokonale sedět, což zajistí precizní přenos síly a cit pro lyže.

 • Boty na klasické běžky – jsou nižší z důvodu maximální flexe v kotníku. V přední části podešve jsou měkké, aby dovolily optimální odraz.  Rekreační modely mají velmi dobrou tepelnou izolaci, sportovní a závodní pak disponují nízkou hmotností a použitím lehkých materiálů (carbon) pro maximální efektivitu přenosu sil. 

 • Boty na bruslení (skate) jsou vyšší a mají propracovanou fixaci nohy v oblasti kotníku s ohledem na působení sil při bruslení. Podešev je také velmi tuhá, aby nedocházelo ke ztrátám energie vlivem její deformace. Sportovní a závodní modely využívají výhod kompozitových materiálů (carbon) k dosažení vysoké tuhosti a nízké hmotnosti. Kvalita boty na bruslení má zásadní vliv na výkon a požitek z jízdy!

 • Boty na kombinovanou techniku připomínají na první pohled skate modely (vyšší stavba + fixace kotníku), ale jsou celkově měkčí s větší flexí v oblasti kotníku a přední části podešve.

 • Boty na backcountry běžky (pohyb mimo stopu) vycházejí konstrukčně z kombi modelů s tím, že mají odolnější svršek, ochranu proti zapadávání sněhu shora při jízdě mimo stopu a některé modely také podrážku přizpůsobenou více pro chůzi.

          

K tomuto zboží si lidé kupují

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.