Filmový festival Zlín

INTERSPORT Blog | Doba čtení: 2 minuty


FESTIVALOVÝ PŮLMARATON MONET+ ZLÍN

STARTUJEME 4.6.2023


Postav se společně s námi na start největšího běžeckého závodu na Východni Moravě! 8. Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín a RBP rodinný běh na 1400 metrů startuje už 4. června. Zažij atmosféru v kulisách baťovského Zlína!


ZLÍN FILM FESTIVAL

Šedesátý třetí ročník největšího a nejstaršího festivalu filmů pro děti a mládež přináší i letos pestrý filmový program z více než 50 zemí světa a také celou řadu doprovodných aktivit. Stejně jako v minulých letech zamíří na Zlín Film Festival i spousta známých osobností a filmových tvůrců. Buďte s námi při tom a užijte si od čtvrtka 1. do středy 7. června 2023 filmový festival v kulisách baťovského Zlína.


INTERSPORT hlavním partnerem závodu

Přihlaste se a pojďte do toho s námi! V neděli 4. června od 10 hodin startuje závod na 21,097 km, ale přihlásit se můžete i do čtvrtmaratonu, štafety nebo RBP Rodinného běhu na 1 400 m.

Běžecký závod


Registrujte se do 30.5.

  • K účasti je třeba se do 30. května zaregistrovat ZDE. Můžete se přihlásit jak na samotný půlmaraton, tedy 21,097 km dlouhý běh, nebo se jako jednotlivec či v tandemu zúčastnit 10,5 km dlouhého závodu. Čtyřčlenné skupiny se mohou zapojit do štafety, v rámci které poběží každý sportovec 5,35 km. S celou rodinou můžete vyběhnout v RBP Rodinném běhu na 1 400 metrů, který bez obtíží zdolají i děti. Všechny tratě startují od Kongresového centra ve Zlíně.

  • V ceně startovného získáte pamětní medaili, voucher na občerstvení v závodě, vstupenku na filmovou projekci dle vlastního výběru a drobné dárky. Společně s registrací do závodu si můžete zakoupit i speciální edici funkčních triček s motivem Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín. Zajištěn je samozřejmě i pitný režim po celou dobu akce. Ti nejlepší sportovci se mohou těšit na hodnotné ceny v podobě finanční odměny i věcných dárků, mezi nimiž jsou i poukazy do prodejen INTERSPORT.

  • Více informací najdete na stránkách Festivalového půlmaratonu www.zlinskypulmaraton.cz.

    Běžecký závod
    Zpět na přehled