undefined
undefined

S NÁMI UŠETŘÍTE!

VYUŽIJTE 10% SLEVU NA VYBRANÁ ELEKTROKOLA NA TÉTO STRANĚ! SLEVA SE VZTAHUJE POUZE NA NAŠE PRODEJNY A PLATÍ V TERMÍNU OD 10.6. DO 3.7. SLEVA BUDE UPLATNĚNA PŘI PLATBĚ NA POKLADNĚ.

Kola GENESIS dominují v testu kvality

S nadprůměrným hodnocením v kategorii cena/výkon patří GENESIS mezi 3 nejlepší v aktuálním testu kvality „Značky jízdních kol a elektrokol“ je jedním z vítězů předloňských cen za kvalitu na trhu. Špičková technologie za férovou cenu, to je to, co přesvědčí profesionální i amatérské sportovce o exkluzivní značce kol v INTERSPORTU.

DOSTUPNÉ NA TĚCHTO PRODEJNÁCH

Zajímá vás, na kterých prodejnách si můžete rezervovat elektrokola a získat slevu 10%? Pak stačí kliknout na červené tlačítko.

Elektrokola

Elektrokola již delší dobu představují moderní trend cyklistiky. Lze je využít téměř do všech typů terénů, jsou vhodné pro mladší i starší ročníky. Pro většinu uživatelů znamenají objevování nových možností cyklistiky - nových cest, vzdáleností, udržování si kondice a zdravého životního stylu. Elektrokolo si u nás na eshopu můžete vyhlídnout a zarezervovat, na prodejně vám pak naši poradci poskytnou veškeré potřebné informace pro vaši spokojenost.

Podle čeho vybrat správné elektrokolo

Elektrokolo má na rozdíl od běžného vyšší hmotnost, která je dána přítomností motoru a baterií. Tyto komponenty a jejich umístění mají zásadní vliv na jízdní vlastnosti elektrokola. Základní modely elektrokol mají motor umístěn v předním nebo zadním náboji. Toto řešení zhoršuje manévrovatelnost kola a to díky větším setrvačným hmotám. Také rozložení těžiště kola není v tomto případě optimální. Optimální řešení poskytuje umístění elektromotoru v oblasti středového složení (středový pohon). Zde je výkon motoru přenášen přímo do klik a těžiště je umístěno nízko, což příznivě působí na jízdní vlastnosti elekrokola.

Helmy na kolo