Zdarma dvoudenní skipas do střediska Tiroler Zugspitz Arena

 

Získejte jeden z 500 dvoudenních skipasů zdarma v lyžařské oblasti Tiroler Zugspitz Arena!       

Stačí když nakoupíte v hodnotě nad 3.000 Kč ve vybraných prodejnách INTERSPORT v ČR: Brno Olympia / Futurum Hradec Králové / Central Jablonec / Futurum Kolín / Nisa Liberec / Bondy Mladá Boleslav / Central Most / Šantovka Olomouc / Breda & Weinstein Opava / Ostrava Karolina / Atrium Palác Pardubice / Olympia Plzeň / Praha Atrium Flora / Praha Galerie Butovice / Praha Čestlice / Praha Galerie Harfa / Praha Letňany / Praha Šestka / Galerie Teplice / Zlín Zlaté Jablko / Centro Zlín–Malenovice. Akce platí od 1.12. 2019 do vydání všech skipasů. 

 

 

 

Tiroler Zugspitz Arena nabízí

  • 7 lyžařských středisek
  • 142 km sjezdovek
  • 56 moderních lanovek
  • 131 km běžeckých stop
  • 60 km zimních turistických stezek

Nádherné vyhlídky

Na úpatí Zugspitze najdete zimní dovolenou, kterou hledáte. Střediska nabízí ideální podmínky jak pro sport, adrenalin a akci, tak na tyrolské straně masivu  i odpočinek, klid a příjemnou turistiku. Panoramata vysokých alpských masivů vás naprosto uchvátí. Na své si zde přijdou zkušení i rekreační lyžaři i rodiny s dětmi.

 

Jak výhru získat a uplatnit?

V rámci vašeho nákupu ve vybraných prodejnách INTERSPORT jste získali kupónový kód. Aktivací svého kódu na kuponu si můžete stáhnout poukaz na 2-denní skipas v tyrolském středisku Zugspitz Arena, který může být uplatněn na všech pokladnách v tyrolském středisku Zugspitz Arena, s výjimkou tyrolské lanovky Zugspitzbahn. Kód si můžete aktivovat na stránce https://www.zugspitzarena.com/cs/gutscheinkoop/intersport

Pozor: 2-denní skipas lze aktivovat až do 31.01.2020. a uplatnit do 13.04.2020. Poukaz je nepřenosný, nelze jej směnit za hotovost ani prodat třetím stranám a lze jej směnit za 2denní skipas pouze po předložení úředně vydaného průkazu totožnosti s fotografií. V této kampani lze uplatnit pouze jeden poukaz na osobu.