COQUI Long Jr.
dětské pantofle

Vyberte barvu
Barevné varianty
Vyberte velikost
Velikosti
Potřebujete poradit s velikostí?

No. 3843049

Koupit
Dostupnost na prodejně

Zboží si můžete také rezervovat

COQUI

Dětské pantofle COQUI Long Jr.

Lehké a pohodlné dětské pantofle s ergonomickou stélkou příznivě působí proti únavě svalů. Jsou skvělé k vodě, k bazénu či na pláž i jako přezůvky. Protiskluzová podrážka. Antibakteriální materiál CoquiAir zabraňuje pocení nohou a zamezují tím tvorbě zápachu. Nezanechává stopy na podlaze. 

  • materiál: CoquiAir

CoquiAir
Nejpoužívanější materiál při výrobě obuvi Coqui. Patří do nejvyšší A kategorie materiálů typu EVA a je vyráběn vysokotlakou technologií. To zajišťuje vysokou mechanickou odolnost, rozměrovou stálost a téměř nulovou absorbci tekutin. Chrání šlachy a klouby díky mimořádnému vstřebávání úderů a vibrací při kontaktu s patou. Je odolný vůči pachům a bakteriím, lehký jako pírko a snadno se čistí vodou s mýdlem.

 

Značka COQUI
Hmotnost cca 96 g

Dětská obuv

Vhodnou velikost obuvi můžete zjistit tak, že si obkreslíte chodidlo na papír, změříte jeho délku a následně v tabulce najdete odpovídající velikost dle rozměru chodidla (mondo point).

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

K tomuto zboží si lidé kupují

Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.