Technologie Omni-Heat vás zahřeje

Udržet lidské tělo v teple je jedním z hlavních misí značky Columbia. Proto za zmínku stojí revoluční a oceňovaná termoreflexní technologie Columbia Omni Heat, která si získává na oblibě. Technologie Omni-Heat se používá jako podšívka v oděvech, obuvi i v doplňcích Columbia už deset let. Umožňuje regulovat teplotu bez přidávání objemu nebo hmotnosti oděvů. Funguje na principu hliníkových reflexních bodů, které odrážejí tělesné teplo.

Vyšší verzí Omni-Heat je technologie Columbia Omni-Heat Thermal Reflective 3D. Najdete ji například u našeho nového dámského kabátu Pike Lake Long.
Princip technologie spočívá v tom, že nový design „hvězdic“ z termoreflektivní folie Omni-Heat obsahuje drobné polštářky, které tvoří vertikálně vetkaná vlákna.
Tato vlákna vytvářejí mezeru mezi tělem a látkou umožňující lepší odraz, cirkulaci tepla i udržení teploty v optimální úrovni 37°C.

4 699 Kč

Technologie OMNI-HEAT INFINITY, najdete ji například u kabátu Labyrinth Loop, je specifická zlatým metalickým podšívkovým materiálem.
Vylepšený systém vzoru Omni-Heat Infinity v podobě zlatých metalických teček je inspirovaný reflexní technologií používanou NASA.
Dodává okamžité teplo při zachování lehkosti oblečení, aniž by byla ohrožena prodyšnost nebo byl přidáván objem.