Vezmi kolo a vyraz na závod Bike Prague. Startujeme už 20. května

Šestý ročník Bike Prague se nezadržitelně blíží! Vyraz na největší MTB závod v Praze, který ti nabídne rozlehlé louky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy. Součástí programu jsou i INTERSPORT dětské závody a dětský sportovní den. Přihlas se on-line na www.bike-prague.cz nebo přímo na našich prodejnách a získej registraci zdarma až pro dvě děti a 20% slevu na servis kola!

Největší bikový závod v Praze láká závodníky už na šestý ročník. Bikeři si mohou zvolit až přímo během závodu, zda pojedou 35 nebo 65 kilometrů. Centrum závodu bude opět u Galerie Butovice. Na závodníky čeká atraktivní trasa, hned po startu se sjede do Prokopského údolí. Trasa závodu zavede závodníky přes lesy a louky CHKO Český kras. Na své si přijdou jak ostřílení bikeři, tak i naprostí nováčci. Pro pohodáře je nově připravena i 4. vlna.

Součástí programu jsou i INTERSPORT dětské závody. Na děti čekají trasy od 350 metrů po 3 kilometry v bezprostřední blízkosti Galerie Butovice po bezpečných a uzavřených cestách. Připraven je pro ně i dětský sportovní den plný sportovních i nesportovních aktivit. Pro rodiny s dětmi bude připraven bohatý program plný zábavy včetně exhibice Trail show od mistra republiky v trailu Vlastislava Kabeláče Čiháčka, držitele Guinessova rekordu ve vyskákání a sjetí Petřínské rozhledny za 11min z roku 2012.

Závod odstartuje v sobotu 20. května v pravé poledne. Pro každého závodníka bude k dispozici servis kol od Intersportu, mycí servis po závodě, fotografie ze závodu a drobné dárky od partnerů závodu. Registrace probíjají on-line do 17. května na www.bike-prague.cz či na prodejnách Intersportu, kde dostane každý přihlášený dospělý až 2 dětská startovní čísla zdarma a 20% slevu na servis kola.