Prodejna Tábor po rekonstrukci opět otevřena!

Těšit se můžete na nový koncept inspirovaný Rakouskou mateřskou firmou.

„Po 5 letech úspěšného provozu prodejny INTERSPORT v Litoměřicích jsem se rozhodl převzít a zmodernizovat prodejnu v TÁBOŘE s cílem vytvořit něco víc než běžnou prodejnu," říká Pavel Melich, nový jednatel prodejny INTERSPORT TÁBOR. „O tom, jaký pocit si zákazník odnáší z prodejny, ovšem rozhoduje daleko víc faktorů, proto věřím, že se naši zákazníci budou cítit u nás příjemně a prostor, který jsme pro ně vytvořili, bude prostor inspirativní, prostor s osobním přístupem a odborným poradenstvím. Moje motto je: „Osobní přístup a sport pro život“

Zrekonstruovaná prodejna má rozlohu celkem 1187 m2, z toho 695 m2 je prodejní plocha. Tým tvoří 11 zaměstnanců, kteří kromě sportovních potřeb nabídnou zákazníkům i další doplňkové služby. Příchozí mohou využít servis kol, elektrokol, lyží, broušení bruslí a Boot Fitting.
Servis kol, elektrokol a lyží provádějí vyškolení specialisté.

Poskytujeme autorizovaný servis elektrokol značek Heibike, Apache, Crussis a děláme diagnostiku Bosch. Poskytujeme servis lyží a seřízení lyžařského vázaní  na nejmodernější strojích špičkové značky Wintersteiger.

INTERSPORT Tábor
Otevírací doba prodejny: 9:00 – 20:00 h

Soběslavská 3061, 390 05 Tábor
Tel: +420 387 201 055