Přihlas se v Intersportu na Bike Prague! Získáš dětskou registraci zdarma i 20 % slevu na servis kola!

Největší závod na horských kolech v Praze a okolí se blíží! Bike Prague startuje už 19. května od pražské Galerie Butovice. Přihlas se v jakékoliv prodejně Intersport a získej registraci zdarma na dětské závody až pro 2 děti i 20 % slevu na servis kola.

Pro rekreační cyklisty je připravena trasa na 35 km. Náročnější bikeři si přijdou na své na trati, která měří 65 km a je plná stoupání, náročných sjezdů, ale i brodů. Vybrat trasu si můžeš klidně až během závodu, který tě provede přes CHKO Český kras, kolem Berounky nebo na vrchol Cukráku.

Abys měl na Bike Prague perfektně připravené kolo, k registraci na prodejnách Intersport získáš navíc 20 % slevu na servis kola. Seznam prodejen, kde ti kolo perfektně připraví, najdeš ZDE.

Pro děti je připraven bohatý doprovodný program v rámci Dětského sportovního dne na Bike Prague. Součástí programu jsou i INTERSPORT dětské závody v délce 350 metrů až 3 kilometry.

Bike Prague si také můžeš zpestřit. Vyber si kategorii Tandem nebo Slow Motion. V prvním případě potřebuješ složit tým muž – žena v libovolném vzájemném vztahu. Vítězí dvojice s nejnižším součtem časů. Na Slow Motion potřebuješ dát dohromady co nejpočetnější tým. Vítězí totiž družstvo s nejvyšším součtem časů.