BlogSportovní hry na pláži: od plážového volejbalu po cross-boccia

08.06.2012

Léto je nejoblíbenějším ročním obdobím, což potvrzují různé ankety. Téměř každý sní o prosluněném dni u jezera, na koupališti či u moře. Doplňkem k podřimování na sluníčku mohou být plážové hry, které jsou zábavné a oživí vám krevní oběh.Inline bruslení je efektivním vytrvalostním sportem a šetří klouby

02.04.2012

Inline bruslení je jedním z nejoblíbenějších jarních sportů. Představuje mírný vytrvalostní trénink, který je šetrný ke kloubům. A pro všechny, kteří přes zimu svou kondici zanedbali, může být inline bruslení ideálním návratem do aktivního sportovního života.Co si s sebou mají vzít děti na tělocvik? Mají vhodný batoh do školy?

29.08.2011

Se začátkem školního roku přichází i starosti. Pečliví rodiče se snaží pořídit svým dětem každou potřebnou věc tak, aby jejich dítě školní docházku zahájilo úspěšně. K vybavení nepatří jen sešity nebo tužky, ale i vybavení na tělocvik. Co by s sebou děti na tělocvik měly mít a na co si dát pozor při výběru školního batohu, vám dnes prozradí blog Intersportu.


Jaké oblečení se nejlépe hodí pro turistiku?

27.05.2011

Než se vydáte na nákupy, měli byste mít jasno, k jakému účelu si budete své outdoorové oblečení kupovat. Spektrum jeho použití je totiž velmi široké. Od příjemných procházek po kopcích až po extrémní expediční výstupy. Myslete vždy na to, že počasí na horách se může změnit z minuty na minutu. Proto určitě oceníte bundy ze 100% voděodolného materiálu jako je Aquamax – technologie, která vás nikdy nenechá prochladnout a promoknout.


Jak vybrat spací pytel s ohledem na podmínky použití?

06.05.2011

Když je vám při spánku zima, dochází ke snižování výkonnosti a imunity organismu. Člověk se pak necítí ve své kůži a požitek z pobytu v přírodě se pomalu vytrácí. Abyste zabránili takové situaci, je třeba se zamyslet nad volbou správného spacího pytle.


Jaký stan je pro mě ten pravý?

03.05.2011

Stan a k tomu i nějaké to vhodné příslušenství jsou skvělým vybavením pro podařenou spontánní dovolenou. Blog Intersportu vám proto přináší nejenom aktuální modely stanů. Díky tomu, že lidé často kombinují stanování s turistikou nebo jízdou na kole, k čemuž nyní vybízí pěkné počasí, vyhlašuje blog Intersportu stanování sportem měsíce května.


Jaké základní náčiní si pořídit?

25.02.2011

Své cvičení začínejte nejlépe s fitness podložkou. Na cvičení zabere málo místa, je rychle srolovaná a zajistí Vám pohodlné sezení, klečení nebo ležení při každém cviku. Šířka této podložky je vhodná na různé typy cviků – od lehkých protahovacích cvičení až po silový trénink s vlastním tělem včetně cviků, jako jsou kliky nebo leh-sedy.


Rukavice jsou nejdůležitějším sportovním náčiním brankáře. Na co je třeba si dát pozor?

04.02.2011

Nemá-li mužstvo dobrého brankáře, nachází se v neustálém nebezpečí. Vynikající brankář dokáže eliminovat stejně kvalitní záložníky a útočníky ze soupeřova mužstva. Pokud naopak padne gól při každém protiútoku, zanechá to stopy na sebevědomí celého týmu. Kromě toho je právě brankář dost často tím hráčem, na něhož je svalována vina za prohru.


Zimní turistika na sněžnicích

01.12.2010

Turistika jako sportovní náplň volného času prožívá již několik let renesanci. V letních slunečných dnech využíváme rádi pěších výletů k objevování přírodních krás. V zimě pak mnozí sportovci-amatéři své aktivity přeruší, ale to je škoda. S túrami lze totiž pokračovat i v tomto období. Celoroční aktivitou se stávají díky turistice na sněžnicích – sportu, který jsme vybrali na měsíc prosinec.


Už jste slyšeli o lyžařské technologii „Rocker“?

10.11.2010

Většina lidí si slovo „Rocker“ spojí spíše s hudbou než se sportem. Fanoušci lyžování se však s tímto výrazem budou setkávat stále častěji. Lyže „Rocker“ byly vyvinuty pro ty, kdo jsou na svahu jako doma. Na našem Intersport blogu vám objasníme, co všechno tato technologie umí.zobrazeno produktů z 44
Další produkty